Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » (Meleg kérdés) Srácok/szülők!...

(Meleg kérdés) Srácok/szülők! Leírná valaki részletesen milyen volt az amikor a gyereke/vagy szülőnek bevallotta h meleg? Ki hogy fogadta voltak e jelei?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz volt. Miután elmondtam 1 évig nagyon feszült volt a légkör. Anyám eleinte sírt,kiakartak rakni otthonról(pár hétig nem is voltam otthon) majd visszamentem ésveszekedtek velem,győzködtek,hogy próbáljam meg egy lánnyal. Idővel megnyugodtak,vagyis nem hozták szóba,de velem is keveset beszéltek.Mostanra elfogadták,de keveset beszélünk a témáról,a barátommat nem még nem fogadták el.
2015. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
no ez lenne az utolsó mondata a fiamnak/lányomnak ...
2015. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De miert gondolod igy? Gondolom nem ez egy szülő alma de akkor is nem neki kell a saját nemevel együtt élnie hanem a gyerekének és hátrány se származik belőle ha az utcán nem smarolnak meg mennek kezén fogva állásinterjún pedig nem az a második mondatuk h meleg vagyok
2015. nov. 26. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Legjobb barátnőm szemszögét írom le, ő meleg és be is vallotta a szüleinek.

Amint elmondta édesanyjának kicsit lesápadt az arca, kicsordult jó pár könnye, de igazából erre már fel volt készülve. Mindig is tudta, hogy a lánya a lányokhoz is vonzódik, csak nem hitte volna, hogy CSAK a lányokhoz.

Apjának egy ideig nem mondták el, az anyjának is fel kellett készülnie erre. Szerencsére nem homofób édesapja van, ezért egy délután alatt szépen átbeszélték. Na jó, nem egy délután, de akkor tisztázták a fontosabb tényeket.

Amikor voltam náluk kb. 1 héttel azután, hogy bevallotta, egyáltalán nem volt feszültség, nagyon megértő szülei vannak.:) 14/L volt akkor

2015. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Persze csak tudod az emberek szűk látókörűek. Nem képesek elfogadni azt ami kicsit is más mint a társadalom által elvárt norma.

Ez szörnyű,mert sok meleg épp amiatt lesz öngyilkos mert a saját családja kitagadja,szemétkednek vele.


Én láttam az Imák Bobbyért című filmet. . :( Azt kellene az iskolákban is vetíteni. De mit is várunk ebben a világban. Örülhetünk,hogy itt legalább nem zárnak börtönbe, nem ölnek meg senkit a homoszexualitása miatt.

2015. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
47%
Én sem mertem elmondani a szüleimnek, mert tudom, hogy az apám kiabálna, megverne, és azonnal elzavarna. Már megpróbáltam az öngyilkosságot is.
2015. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
maskepp fogadnák a szülők is, ha a tarsadalomban is ugy allnanak hozza, hogy ez egy betegseg! Vagy ha a szülő is felfogná, hogy gyermeke beteg: egy genetikailag fiu női aggyal - vagy forditva....
2015. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
7es kevered a szezont a fazonnal... Nem ugyanaz a nemi identitás meg a szexuális orientáció. Nyugodtan lehet használni a google-t, hasznos dolog.
2015. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
89%
Én biztos hogy nem tagadnam meg a gyermekemet azért mert a saját neméhez vonzódik! Nem zavarnám el én támogatnám az biztos! Ilyen meg sem fordulni a fejemben h akár elzavarni ..sajnálom az ilyen szülőket akik egy olyan mondat miatt hogy Anya,Apa meleg vagyok elküldik a gyereküket vagy kitagadják!
2015. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg megdöbbentő, hogy a mai ultraliberális világban még ennyi ultrakonzervatív szülők vannak??

Nyilván egy szülő sem repdesne a boldogságtól, én úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nem akadnék ki, elfogadnám a gyerekeimet a párjukkal együtt és segíteném, de soha nem tenném ki, verném meg, vagy bántanám szóval...

2015. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!