Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy fiú meleg?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 23:24
 1/10 A kérdező kommentje:
15 éves
2013. júl. 11. 23:29
 2/10 Argloss ***** válasza:
81%
Van akiről egyáltalán nem lehet megállapítani. Persze lehetne írni feltételezéseket, de nem sok értelme van. Ha elég bizalmas a viszonyotok kérdezd meg és akkor talán őszintén válaszol rá...
2013. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Háát az ilyeneket mindig kiszúrom/kiszúrtam régen is,nagy tömegből pláne.

A viselkedése,azok a lányos mozdulatok,ahogy a kezét tartja az az idegesítő nyávogó hang(mondjuk ez nem mindenkinél igaz)ahogy himbálja a csípőjét.az öltözködése,az hogy nincs fiúbarátja és csak lányokkal találkozgat,velük beszélget!

2013. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy valaki meleg, még nem biztos, hogy feminin is.
2013. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

3# ez nem igaz nem minden meleg ilyen

sok esetben nem is tudsz róla h az, mert "nem nézni ki belőle"

2013. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%

szerintem sincs konkrét dolog ezzel kapcsolatban:) manapság elég sok a "lányos" fiú, mégsem mindegyik meleg:)

persze nem azt mondom, hogy nem lehet megmondani vkiről, de azért tökre biztosan nem mondhatja senki a másikra...

szóval ha feltételezed vkiről, akkor se támadd le vele, és ne mond róla, hogy meleg, mert addig, amíg nem látod kézenfogva egy fiúval, vagy nem mondja ő maga, akkor nem biztos semmi:)

2013. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ftf1983 ***** válasza:
Nincs konkrét jellemző, jel, stb. Attól, hogy egy srác feminin még lehet heteró. És van olyan full heterós, pasis srác, akiről senki nem feltételezné, hogy meleg...
2013. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
szerelmes lesz más fiukba...
2013. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen?

Ennyi erővel te is lehetnél és bárki!

2013. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MrPifta ***** válasza:
94%
én 120 kilós, szakállas férfi vagyok, senki sem néz melegnek. NEM LEHET külsőre megállapítani
2013. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!