Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek tényleg Ennyi...

Szerintetek tényleg Ennyi selejtes, semmirekellő szülő él a világban, vagy a kérdezők ferdítik el sok esetben az itt olvasott történeteket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Van amikor elferdítik, de ez ritkább eset. Sokszor a válaszadók visszakérdeznek és akkor még durvább dolgok derülnek ki. Ez az oldal viszont nem reprezentatív. Aki boldog és minden rendben, nem ír ki kérdést. Tehát, azt nem látjuk, csak azt, ahol bajok vannak. A válasz igen sok van.
2015. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

A kamaszokra mindig is jellemzö volt, hogy a szülök ellen lázadnak, ez most sincs másként.

Csak most VAN internet, és így nyílvánosan panaszkodnak, emellett az igényeik az egekbe mennek, a realitásérzékük meg semmi.

Ha odafigyelsz, majdnem minden esetben a gyerek szerint a szülöknek rengeteg a pénze - aztán kiderül, hogya rengeteg 100-150 ezer, és arról fogalmuk sincs, hoyg mit kell ebböl havonta kifizetni, illetve mennyibe kerül a megélhetés.


Nemrég volt egy kérdés, ahol a kérdezö megemlítette, hogy az apja riktán berug és akkor kötözködik - és ebböl arra jutott, hoyg alkoholista, pedig akkor nem RITKÁN, hanem napi szinten inná le magát. De ez csak egy példa, a gyerekek kiragadnak egy-egy esetet és azt fújják föl.


Persze VAN tényleg rossz szülö is, de közel sem annyi, mint amennyit itt mondanak.

2015. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Sok van....a környezetmben is csak lesek meg az iskolákban is...van 1-2 nagyon jó szülő, de nagyon sokan türelmetlenek, idegbetegek, nem tudnak bánni a gyerekekkel , azt hiszik tulajdon stb...és sajna ebből csak a gondok lesznek ahogy telik az idő.

És persze az elsönek igaza van abban hogy akinek nincs gondja azt itt nem olvasod...

2015. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Bölcsi-ovi-iskola van mellettünk,sokszor a szülők màr reggel ordítanak a gyerekkel, délutàn, mikor értük jönnek, szintén a szülőktől zeng az utca. Nem egy pofont láttam elcsattanni, mikor még ki se értek a kapun. Az idegbajos szülőnek a gyereke is problémás (És fordítva).
2015. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Elég kimenni az utcára és szétnézni kicsit alaposabban, hogy egyes szülők hogy beszélnek a gyerekükkel....én is le vagyok döbbenve.

Sajnos az exem is "selejtes", nulla felelősségérzet, egészen "egyénileg értelmezett" szeretet a gyerekek iránt... :-(

2015. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

igen sok van. Nézz körbe hányan szakítják meg a kapcsolatot a szüleikkel, vagy tagadják ki a gyerekeiket szülőként.


örülj, ha nem defektesek az őseid, és próbáld azt továbbvinni a gyerekeid felé ha vannak.

2015. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is sok van, bár azt is érdemes lenne megvizsgálni, hogy miért ilyen idegbajosak mostanában a szülők. Tudom, ez nem mentség, de alapvetően nem egy-egy szülőpárral van a gond, hanem úgy az egész társadalommal, a felgyorsult világgal, és mindennel, ami ebből következik.
2015. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
2-es nagyon jól mondja, hihetetlen, mennyi hisztis tini van, itt is, majd minden kérdés gyerekeké, akik azt hiszik, az ő hátsójukban fordul meg a passzátszél. Persze az ellenkezőj3re is láttam rengeteg példát. Mondjuk felénk rendes családok laknak.
2015. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami azért sokat módosít a helyzeten, hoyg ahol nincs gond, arról nem írnak ki kérdéseket
2015. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

09:55 Persze, és ha csak ritkán rúg be és kötözködik az oké, azt szabad?? Egyszer sem szabadna kötözködni a gyerekével.

Én pont fordítva veszem észre, a legtöbb gyereknek igazi gondjai vannak és az itteni válaszolók mindegyiket lekicsinyítik illetve lehurrogják... Én minden nap végigfutom a kérdéseket és elvétve találok olyat ahol az a legnagyobb baja az illetőnek, hogy nem veszik meg neki a legújabb ájfónt...

Ellenben olyat gyakran látok, hogy szerencsétlen kölyköt a hajánál fogva ráncigálják, lépcsőn rugdossák le, minden nap elmondják neki, hogy el kellett volna vetetni, és erre az a válasz itt, hogy hát ez csúnya dolog, na de szegény szülő biztos fáradt a sok munkától, legyél hálás, hogy eltart... Hát szerintem ez a durva.

2015. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!