Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amíg az anyámék házában élek...

Amíg az anyámék házában élek addig az ő kis elnyomott csicskájuk vagyok akinek az érzéseibe simán bele szabad taposni?

Figyelt kérdés

Az anyám annyiszor elmondta már, hogy amíg ők tartanak el addig azt csinálom amit ő mond, amúgy meg úgy beszél velem sokszor mint egy utolsó senkivel, arra jó vagyok hogy mindent megcsináljak neki (és meg is csinálok mert rohadt sokat unatkozok), neki meg szabad úgy beszélnie velem mint egy darab sz*rral, és rendszeresen "emlékeztetni" rá, hogy amíg itt élek ebben a házban egy nagy nulla vagyok, egy senki akinek nincs beleszólása a dolgokba, nincsenek jogai, érzései le vannak szarva. Más szavakkal, de ahogy beszél velem és amiket mond abból nagyjából ez jön le.

Nagyon el kéne már innen költöznöm, nem?

20 éves vagyok egyébként, munkám az még nincs


2015. dec. 1. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Ne igazán számíts ebben a kategóriában sok jóra, mert itt a minimum elvárás, hogy mindenképp tegyél meg mindent a szüleidért, mégha azok egy utolsó, rohadt ingyenélő banda is, és 16 évesen már dolgoznod kell, ha akarsz valamit, mert ha nem, akkor ingyenélő vagy, és sajnálják a szüleid.


Egyébként nem. Az anyádnak valami gond lehet a fejében, amilyen gyorsan csak tudsz, költözz el onnan, mert nem fogja abbahagyni.

2015. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vicus Maxima válasza:
62%

Teljesen tudom miről beszélsz.


Ha még nem cs*szett el idegileg és szociálisan, PAKOLJ ÉS ROHANJ!!! Vissza se nézz.


Ugyanez a szitu volt nálunk is míg apám élt, addig anyám felhúzta ellenem. (Nem volt rossz ember csak könnyen hergelhető.) Plusz arra neveltek, hogy ne legyek képes megélni a társadalomban nélkülük, ami elég sz*r. Amikor egyedül maradtam anyámmal, akkor értettem meg mi a helyzet (2 évig háború). Így, hogy egyedül volt ellenem szépen fokozatosan átvettem a hatalmat. De még vannak idegbajos időszakai és teljesen hülyének néz, viszont most visszakapja amit eddig művelt. Édes a bosszú, ha már elköltözni nem vagyok képes.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez a fajta ember nem változik. Minél előbb menekülj.

2015. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vicus Maxima válasza:
48%

Plusz a te anyádnak is valszeg valami idegi alapú baja van, ami a *****ul ***** személyiségével társulva mérgező, robbanó elegyet alkot. Talán ki kellene vizsgáltatnia magát.


De neked semmiképp nem tesz jót. Hidd el tapasztalatból beszélek.

2015. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

"20 éves vagyok egyébként, munkám az még nincs"

Hát menj el dolgozni. Én 19 éves korom óta folyamatosan dolgozom. Te mire vársz?

44/N

2015. dec. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Tanulsz még ?mert ha nem és nem is dolgozol akkor böven belefér az időd be segités ,és amig téged 20 éves korodra is eltartanak mert se nem tanulsz ,sem nem dolgozol ,adig jogosan bának igy veled ,menj el dolgozni vagy tanulj tovább ,és a gond megoldodik .
2015. dec. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Könnyű magyarázni, hogy menjen el dolgozni , de belegondoltatok már abba , hogy mi van ha tényleg ilyen retartdáltak az ősök és tudják , hogy vinné valamire csak direkt hátráltatják és idegelik , majd ha elkezdene önállósodni akkor keresztbetesznek és kirakják mondván elkezdett dolgozni ?

Mert bizony nem 1 van ilyen , sőt...és azonnal nem tud senki bérelni egy helyet...szóval ha nincs tisztában az ember a részletekkel és kérdez a hozzászólásban akkor várja már meg a részleteket mielőtt odaír egy javaslatot tudatlanul, mint egy tök.

2015. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem beszélve arról , hogy az életben nem voltak szülők azok, akiknek a gyerek csak 18 éves koráig gyerek majd kb. kutyaként kezelik...aztán jöhetnek az elvárások meg a hála hogy ők önszántukból összekeféltek egy gyereket...
2015. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
58%
Én ugyan ebben a cipőben járok, de annyi különbséggel, hogy Én egyedül lakok egy lakásban, mert nagyszüleim "megajándékoztak"...És aki azt mondja, hogy menjen el dolgozni, egyáltalán nem egyszerű a helyzet, én 2 éve folyamatosan megyek munka után, és semmi! A b*szogatás, meg a lelki terror ugyan ugy megy tovább nálam, csak 2 frontról, mert nagyszüleim is, meg anyám is!
2015. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én 21 éves vagyok, 19 évesen leérettségiztem, aztán csináltam egy 4 modulos ECDL, valamint egy rendszergazdai képzést, szakmám az nincs, diplomám úgyszintén. És nem olyan egyszerű a mai világban normális stabil állást találni, ahol el tud helyezkedni az ember, akár van szakmád, diplomád, akár nincs. Nem a papírok hiányával van a baj, soha nem is azzal volt, hanem azzal hogy ritka az olyan hely ahova pont te kellesz. Mindenhova tapasztalt embert keresnek, legalább 2-5 éves szakmai múlttal. Ha találsz is munkát, nem árt ha keresel mellé lakótársat is, mert egyedül nagyon necces fenntartani egy albérletet. Nem lehetetlen, de számíts rá hogy meg lesz a heti 60 óra meló. Nem olyan egyszerű dolog csak úgy munkát találni aztán elköltözni, én hónapok óta azon vagyok hogy találjak egy normális, stabil állást, de egyszerűen kibszott ritka, pedig megteszek érte mindent.
2015. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

#4

Amíg nincs gyereked 18-20 éves kivitelben úgy sem fogod megérteni, hogy mit él át az, aki végzett a sulival és próbálna elhelyezkedni valahol, de nem tud...

2015. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!