Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem megalázó, amit...

Csak szerintem megalázó, amit anyám tett? Miért nem lehet az én dolgom, hogy ki szívta ki a bőrömet?

Figyelt kérdés

Fürödtem, de az ajtó nem volt kulcsra zárva, mert úgyis hallották, hogy szól bent a zene, folyik a víz.

Kiszálltam, de a törölköző még nem volt rajtam, erre benyit az anyám, hogy kell neki vatta, mert a lenti fürdőben elfogyott. Én meg azonnal magam elé kaptam a törölközőt, hogy ne lásson meztelenül és ne lássa, hogy a bőröm ki van szívva (ruhában nem látszik). Elkezdte kérdezgeti, hogy mi van rajtam, mutassam meg. Nem akartam, erre lerángatta rólam a törölközőt és elképedve kérdezte, hogy mégis ki csinálta ezt velem, meg mikor, reméli, hogy nem azért kellett tavasszal a franciaágy, hogy ide hurcoljam a pasikat (????).

Kiakadtam rá, mert egy 18 éves lányról szerintem baromira megalázó lerángatni szó szerint a törölközőt. Utána még neki állt feljebb, hogy következő héten már a nyakam lesz lila, meg szeretné megismerni azt, aki ezt csinálta velem.


2015. dec. 10. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Még szerencse,hogy más nem látta.
2015. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Ameddig otthon laksz, sajnos mindegy, hány éves vagy.
2015. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem pedig az hogy lerántja a kérdezőről a törölközőt,hogy szinte felnőttként ott kelljen állnia csupaszon az kicsit durva.Megkérdezni oké,persze,minden anyuka aggódik a gyerekéért,mindegy mennyi idős,de miért kell ehhez erőszakoskodni?
2015. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez bunkóság. Mégiscsak van egy határ... Anyád elég szemét módon viselkedett. Ezentúl mindig zárd kulcsra az ajtót, mert ha egyszer megtette, máskor is megteheti, pedig abszolút hagynia kellene neked magán szférát. Sajnálom, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozott. :/

19L

2015. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk nálunk nincs gond abból, hogy anya bejön amíg én fürdök, de valakiről, aki eltakarja magát, letépni a törülközőt elég durva.... Szóval egyetértek a kérdezővel..
2015. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Anyád úgy kezel, mintha 12 lennél,ami elég nagy baj.

Megértem a felháborodásod.

Attól még,hogy otthon laksz, nem kellene rajtad uralkodnia, nulla magánszférát hagynia.

Szerintem beszélgess el vele kicsit,mutasd be neki a barátod.

2015. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Anyád nem kicsit beteg módon reagálta le a dolgot. A helyedben én senkit nem mutatnék be, nem vinnék haza. Majd ha megtanult normálisan viselkedni, talán. Bizony, azért, mert valaki szült, attól még nem lesz szent.
2015. dec. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

anyukád gyerekként kezel...szerintem elég gáz, még akkor is ha mondjuk gyerekes vagy...azért nem egy 13 éves lányról van szó aki azt se tudja mit csinál...a te tested, a te döntésed, te vállalod a következményeket...


22F

2015. dec. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem zárod a füröszoba ajtaját?
2015. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
egyértelmű, hogy nem rángatom le a gyerekemről a törölközőt, az is, hogy nem megyek be hozzá a fürdőbe, max ha nagyon fontos előtte kopogok... de! : nem lehet, hogy anyukád az hitte bántott valaki? egy pillanatra látta csak a foltot (foltokat?) nem lehet hogy azt gondolta megütöttek-bántottak csak nem mered elmondani és úgymond "féltésből" rángatta le rólad, hogy megtudja mi történt? - a későbbi reakciója meg lehet csak az, hogy rájött mekkora hibát követett el, de valahogy próbált ő "nyertesként" kijönni a szituból... - amit persze nagyon rosszul reagált le
2015. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!