Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok anyuékkal menni...

Nem akarok anyuékkal menni karácsonykor és szilveszterkor wellneszezni de nem érdekli?

Figyelt kérdés

Már befizette októberbe, hogy milyen jó lesz ott nekünk. Hát én baromira nem akarok menni, de nem érdekli csak hogy ő már befizette és nem volt olcsó meg hogy én mindig kihúzom magam minden program alól, ami nem igaz.

De a barátommal is szerettem volna találkozni, de így az is úszik.

14/L


2015. dec. 17. 12:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
Óh te szegény...
2015. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
vigyétek őt is
2015. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
14 éves pujának mán barátttyyya isvan?
2015. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt sem engedné anya hogy velünk jöjjön.
2015. dec. 17. 12:31
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A barátaiddal találkozol majd az új évben, vagy karácsony előtt, a kettő között csak kibírod nélkülük :) Felnőttként van, hogy hónapokig nem tudunk ám összefutni a barátainkkal a sok munka és egyéb teendők mellett. Az, hogy anyukádék befizettek egy ilyenre, nem kis dolog, nem várhatod el, hogy számukra idegen gyerekeket is vigyenek, az nagy felelősség lenne számukra, és a barátok szülei lehet, nem is tudnák kifizetni ezt a dolgot. Menj el szépen, élvezd, hogy elmehetsz ilyen helyre, mert sokan megtennék, ha tehetnék, a barátok meg megvárnak :)
2015. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán értem, hogy attól, hogy karácsonykor és szilveszterkor családi program van, miért ne tudnál találkozni a barátoddal - MÁSKOR. 14 évesen igen is legyél a családoddal, örülj neki, hogy ilyen programlehetőség megadatott nektek. Ne húzd a szádat, hanem köszönd meg anyukádnak, és próbáld élvezni. Nagyon sok energiával feltöltődhetsz egy ilyen wellnessezés során. Egyébként meg nyugodtan megmondhatod anyukádnak értelmesen, hisztizés nélkül, hogy számodra ez nem annyira jó program, és nem is gondolod, hogy ezek az ünnepek a legmegfelelőbb alkalmak rá, szóval arra kéred őt, hogy legközelebb előre szóljon és kérdezzen meg téged is, van-e hozzá kedved. Elég nagy vagy már ahhoz, hogy eldöntsd, részt veszel-e ilyen programon velük, de ez csak akkor érvényes, ha képes is vagy ezt lekommunikálni értelmesen és éretten.

A barátoddal pedig találkozzatok a téli szünet más napjain, elég sok van belőlük.

2015. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem engedne több napra itthon.

Nagyon sok nap marad.

21,22-én itthon vagyunk.23-n megyünk és 27-én jövünk haza.

28,29 itthon vagyunk és 30,31,1-én ott vagyunk csak 2-án jövünk haza. 4-én meg már megint suli.

Most ez a hétvége van itt találkozásra de itt segítenem kell pakolni meg ilyenek.

2015. dec. 17. 12:49
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
21-22, 28-29 simán ott van, nem igazán értem, egy 14 éves kislánynak miért nem elég ennyi találkozás...
2015. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De elég lenne, csak ott se enged anya.

Most hétvégén a barátomnak nem jó.

21-22 én meg nekem segítenem kell itthon takarítani meg készülődni.

28-án a mamámékhhoz kell menni. És akkor marad a 29e. Mert 2-a délután meg 3-án atnulnom is kell.

2015. dec. 17. 13:02
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Úgysem akarsz wellneszezni vidd magaddal a könyveidet, tanulj ott, és akkor ha hazajöttök a barátoddal lehetsz.
2015. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!