Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok anyuékkal menni...

Nem akarok anyuékkal menni karácsonykor és szilveszterkor wellneszezni de nem érdekli?

Figyelt kérdés

Már befizette októberbe, hogy milyen jó lesz ott nekünk. Hát én baromira nem akarok menni, de nem érdekli csak hogy ő már befizette és nem volt olcsó meg hogy én mindig kihúzom magam minden program alól, ami nem igaz.

De a barátommal is szerettem volna találkozni, de így az is úszik.

14/L


2015. dec. 17. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21-22-én takarítás, készülődés. Belehúzol, megcsinálod egy nap alatt és másik nap mehetsz.
2015. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

azon is csodálkozom, hogy megengedik neked a -barátozást-.

14 éves kislány vagy.....

2015. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

èn se èrtem mit kell takarítani 2 teljes napon át?mèg ha disznó ól van is ki lehet takarítani egy nap alatt. de ha folyamatosan szoktatok takarítani, akkor sztem nem sok idő.

mièrt ne fèrne bele az egyik nap pl dèlután,hogy találkozz a barátoddal?

de a wellness szerintem nem olyan nagy büntetès. persze van akinek ez nem buli 4 napon keresztül. de ez esetben szólnod kellett volna időben anyukádnak. mostmar tényleg gáz visszamondani.gondolom nem is hagynának otthon egyedül. na meg már be van fizetve.

szóval ez van,max jövőre időben jelezd,hogy nem kívánsz menni.

de ha már iden igy alakult,ne hisztizd vègig az egèszet a barátod miatt.

amúgy is kicsi rá az esèly, hogy ő az igazi. de ha igen,akkor is kibir 4 napot nèlküled. de sztem jovo ilyenkor már a nevere se fogsz emlèkezni.

(èn is voltam tini)

2015. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
14éves koromban még fel sem állt. Jó kis wellness. Anyuék csak féltenek.
2015. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De ha kiatakarítok se enged el utána. Mert készülődni kell a wellneszre.
2015. dec. 17. 18:58
 16/18 anonim válasza:
100%
Áruld már el, egy wellnessre mégis mit kell készülődni?
2015. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én se tudom.

Be kell pakolni meg még vásárolni kell menni.

Nem is értem, hogy ehhez én miért kellek.

De akármit mondok csak megy az hogy akkor nem mehetek el.

2015. dec. 18. 09:34
 18/18 anonim ***** válasza:

Biztos nem a sráccal van baja?

Amúgy nem értem, 14 évesen miért lenne baj, hogy van barátja? Amennyiben nem mondjuk 20 éves... Nyilván nem olyan hú de mély szerelem, de próbálgatják a szárnyaikat, nem kell rögtön azt bevizualizálni, hogy majd bezárkóznak a szobába és szexelnek... Bár igazából ha kérdező le is fekszik a sráccal sincs hozzá senkinek köze. Az én anyámat pl zavarja, hogy az életemből kimaradtak a diákszerelmek. Valamennyire engem is zavar, mert összejöttem 16 évesen egy sráccal, évekig együtt voltunk, majd szétmentünk és 20 évesen találtam meg azt, akivel most is együtt vagyok (5 éve). Számomra csak hosszútávú kapcsolat létezik, ezt is tartom természetesnek, de lehet jobb lett volna egy két gyerekesebb kapcsolat, ahol hozzászokok dolgokhoz, megtanulom mi jó és mi rossz egy kapcsolatban, érzem magamon, hogy a második kapcsolatomban sok helyen tudtam javítani dolgokat, amik az elsőben rosszak voltak, illetve ha felfedezem magamon, hogy úgy viselkednék, mint exem, amivel megbántott nem teszem. Nem csak korral válik valaki érettebbé, hanem tapasztalatok által is. Kellemetlen példa, de ha egy kislány teherbe esik, onnantól nem kislány, az meg holt biztos, hogy komolyan veszi a védekezést az élete további részében. Nem azt mondom, hogy ez az egészséges módja annak, hogy megértse, de kellően sarkított példa, hogy kifejezzem, amit mondani szeretnék.

Amúgy most már ezzel a wellness témával nem tudsz mit kezdeni, csak azt hogy megkéred a későbbiekben ne fizessen be ilyesmit a megkérdezésed nélkül, már nem vagy kisgyerek, van beleszólásod a saját életedbe. Hidd el a barátoddal is balhéznának valószínűleg, ha elmenne otthonról karácsonykor, nem lesz gáz, majd bepótoljátok jövőre, ha még együtt lesztek, akkor már talán anyukád is komolyabban veszi a dolgot. :)

2015. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!