Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell folyton engem...

Miért kell folyton engem ugráltatni, mondván hogy "úgyis ráérek"?

Figyelt kérdés
Anyu minden másnap kitalálja, hogy menjek el kenyérért a boltba, vagy hasonló, de nem értem, ő miért nem tud hazafele bemenni... Nekem az kb 1 órás program. De mindig kitalál valamit, vigyek el dolgokat a nagyszülőkhöz (másfél óra), vigyem el a kutyát sétálni, hasonlók, nincs egy nap nyugtom se. Szoktam segíteni itthon, minden héten kiporszívózom a lakást, elmosogatok, stb stb, itthoni munkákat szívesen csinálok, de nem értem, miért kell engem küldözgetni mindenhova, mikor én vagyok az egyetlen aki nem tud autóval menni..
2015. dec. 18. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Szia! Lehetséges ,hogy édesanyád egyedül akar néha lenni.

Erre nem gondoltál:)

2015. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk a kutyát mindennap kell sétálni vinni, sőt, illene naponta többször. Nagyszüleidhez átugrani... hát az sem egy kínszenvedés, ők meg biztosan örülnek neked. De mit tippelgesdünk itt vaktában? Eriggy' és kérdezd meg az illetékestől.
2015. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Neki is plusz idő bemenni a boltba. A különbség az, hogy ő 8 órányi munka után tenné, amikor az ember már alig várja, hogy hazaérjen, te meg legfeljebb ennyi idővel kevesebbet vered a számítógépet.
2015. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog az a kis mozgás megártani neked, jót tesz ha kicsit kimozdulsz.

Lehet ő is pont úgy gondolja, hogy nem kell állandóan a neten lógni. :)

2015. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

hát ha nem tanulsz,nem dolgozol akkor nem olyan nagy kèrès szerintem.

de ezeket nyugodtan mondd meg,hogy nem mèsz el kenyèrèrt,mert 1 óra. neki meg 5perc kocsival.

de pl a kutyát te is elviheted sètálni,főleg ha anno te is akartad,amikor magatokhoz vettètek.ehhez nem is kell kocsi.

2015. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

"...nyugodtan mondd meg,hogy nem mèsz el kenyèrèrt,mert 1 óra. neki meg 5perc kocsival. "


Nekem egész nyugodtan megmondhatnád ezt, ha az anyád lennék.

Én is egész nyugodtan közölném veled, amikor a vacsorát keresed, hogy a boltban maradt, keresd ott.

2015. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anya így is bemegy tesco-ba minden nap, plusz a pékség előtt is elmegy, ahova engem küld, 2 perc lenne kb beugrania.

A kutya gyűlöl sétálni, kínszenvedés az egész, szerintem az egész környék bolondnak néz, amiért úgy vontatom szerencsétlent. Sokkal jobban szereti, ha az udvarba kimegyek vele labdázni. (amit megteszek napjában többször)

Nagyszüleimet meglátogatni tök jó, magamtól is szoktam, de mikor anya küld, az nem látogatás, mert a lelkemre köti, hogy siessek, általában még oda se érek, már telefonál, hogy sokára érek-e haza.. Szóval ilyenkor leteszem amit vittem, felveszem amit hozok haza, és rohanok.

2015. dec. 18. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne légy otthon, amikor megkérne erre. :D


Egyébként iskolába jársz még?

2015. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tanulok, igen.
2015. dec. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!