Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el ezt a...

Hogyan mondjam el ezt a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pár hete elég közel kerültünk egymáshoz, sokat beszélgetünk, kaptam tőle már karácsonyi ajándékot is, és mindketőnknek bejön a másik, és pár hét múlva valószínűleg már járni fogunk.

A szüleim viszont nem tudnak erről és így elég nehéz vele találkozni, főleg nyáron mi lesz. Minden éjjel fent vagyunk 3ig hogy egymással chatelhessünk.

Sztetetek hogyan mondjam el? Mert nem tudnék sztem jól kijönni belőle.

15 éves vagyok, fiú, eddig ő az első "barátőm', de érzem hogy ebből hosszabb lesz, és nem akarok emiatt szétmenni vele. Ti hogyan mondanátok el? vagy elmondanátok egyelőre egyáltalán?

Ti



2015. dec. 24. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még sose számoltam be szüleimnek a barátnőimről :)

Gondolom akkor rájött, mikor náluk aludtam rendszeresen, vagy mikor bemutattam :D

2015. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem 15 évesen nem kellene ennyire paráznod hogy lett egy kapcsolatod és uristen majd mit fognak szólni a szüleid.....

De hozzá teszem nem ismerem a szüleid és téged sem.

Meg mondjuk attól is függ hogy a lány hány éves.

2015. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A lány januárban lesz 15, összesen fél év van közöttünk

Amúgy 9edikesek vagyunk és az osztálytársam. Engem az érdekelne, hogy hogyan mondjam meg azt, hogy van barátnőm és néha szeretnék vele találkozni. Bemutatni nem akarom még, az nagyon ráér..

2015. dec. 24. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyu ,apu kepzeljetek lett baratnom

Ez a fiuknal szerintem nem olyan nagy dolog:D

Nem kell tul izgulni:)

2015. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pontosan.... :)
2015. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lazán közölhető a szülőkkel szerintem is.)
2015. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ricas2121 válasza:
Ha olyan gazak a szuleid, h ezen kiakadnak akkor nagy baj van teso😑😕
2016. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!