Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MóréAnna^^ kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátom, mindketten 13 évesek vagyunk... Osztálytársak vagyunk. Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek, hogy szeretem? A fiú sokszor hívott már ramdira, de nem tudom, hogyan tálaljam...Nagyon imádjuk egymást, egy éve ,,járunk", most kezd úgy igazán komolyodni. Köszi!!!
2015. aug. 25. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
hát.. mit kell ezen bonyolítani, nem nagy ügy. ,,Anya, apa, Szerelmes vagyok valakibe". Ennyi. Amúgy meg nem feltétlen kell tudniuk hogy épp ki tetszik de ahogy mondtad egy éve jártok ez más. (nekem am az anyukám állandóan kérdezte h tetszik e valaki :DDD )
2015. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!:-) anyának elmondtam és nagyon jól fogadta! :-) De apának nem merem elmondani :-\
2015. aug. 25. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan, nem kell félni tőle :D ha anyukád jól fogadta. Én a helyében örülnék hogy szép vagy és valakinek tetszel :D Nem fogja letörni a kezed :D
2015. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én kiakadnék ha a 13 éves kislányomnak pasija lenne, ráadásul már egy éve, vagyis 12 évesen már kavartak.
2015. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád tudja, vedd úgy hogy apukád is :)
2015. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én először titkoltam, pont ezért, mert nem tudtam hogy megmondani. Irtó nagy butaság volt, azóta már megbántam. Nem harapták volna le a fejem, h megmondom, de valahogy nem ment. Szintén 13 évesen. Aztán 14 évesen is lett egy barátom, azt se igazán tudtam, hogy hogy mondjam meg, de valahogy mindig felvezettem, h pl X-el beszéltem telefonon, stb, és észre is vették rajtam, hogy kicsit "szerelmesen szétszórt" vagyok, így nem volt titok, hogy van valaki a képben. Sokkal jobb volt így, hogy tudták. Nem kellett titkolózni, sunyiban telefonálni, stb. Elmondhattam, ha sétálni megyek vele, stb.

Ha anyukádnak elmondtad, az már tök jó! Az is lehet, hogy apukádnak nem is kell külön tálalni, mert anyukád megbeszélte vele. Nekem mindog egyértelmű volt, hogy nem kell külön elmondanom dolgokat, mert megbeszélik. (Persze a csajos dolgpkat vagy titokat nem).

Vagy ha neked úgy könnyebb, mondd akkor, hogy mész pl találkozni X-el, amikor mindketten ott vannak. Anyukád már tudni fogja, hogy ki az, ha apukád megkérdezi, akkor vagy te elmondod neki gyorsba, vagy anyukád elmondja. De szerintem egy ilyen dolgpt nem tart egyik szülő sem titokban a másik előtt :)

2015. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyanok a szüleid hogy nem tiltanának el tőle akkor mond el nyugodtan vagy utalj rá valamivel , nekem sajnos aggódó szüleim vannak tehát én nem mondanám el a helyedbe ha olyan szüleid vannak mint nekem , ha meg nem fognak olyan erősen mint engem akkor mond el lazán:D
2015. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én amikor már érzem,hogy alakul valami,felvezetem anyumnak a dolgot.beszélek a fiúról,szóba hozom hogy helyes és kedves srác.szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk,randik előtt mindig velem izgul:) jól tetted,hogy elmondtad neki.az elkövetkezendő években sokat fog számítani az,hogy milyen a kapcsolatotok.
2015. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!