Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnatok ha a 13 éves...

Mit reagálnatok ha a 13 éves lányotok le szeretné vágatni a haját, de amit választott kicsit fiús? Engednétek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt annyira hű de hosszú haja,de ilyen rövid se.
2016. jan. 2. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Igen, az ő haja, a vágás pedig nem roncsolja, mint a festés. Meg különben is megnő újra.
2016. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne engedném? Próbálja ki, ha nem tetszik neki, megnöveszti újra.
2016. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Persze

Fél éve vágatta le a haját a lányom alig 25 cm szabadult meg :-)

Jol áll neki a rövid mert alapban is egy fius csaj

2016. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 egy naaagy fan válasza:
81%
Persze! 13 éves, tudja mit csinál.
2016. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert egy tincs festését engedte(normál festékkel,nem színezővel) csak nem vagyok bisztos abba hogy ebbe belmegy.
2016. jan. 2. 15:19
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy engedném, én is levágattam ennyi idősen. Erős Antónia volt a kedvencem mikor ilyen idős voltam, és akkoriban Antóniának rövid haja volt, amit tüsisre zseléztek fel neki esténként a híradóban. Hát levágattam én is olyanra :)Ez kb 14 éve volt, nem bántam meg hogy akkor levágattam :) (Most már hosszú a hajam)
2016. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

12 éves voltam amikor a derekamig ero hajamat levagattam vallamig....

Mai napig banom de untam a tul hosszut....

Mire megmostam szaritottam 1-2 ora volt.. most novesztem igaz 20L vagyok. Szepen lassan no :D

Ha szeretnéd vagasd de nehogy megband!

2016. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is megengedném neki! Ha megunja megnő újra és ráadásul egészséges is lesz a vége.(ha nem vasalja)
2016. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Majd meg nő.
2016. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Az én 15 éves lányom egyszer elém állt, hogy a derékig érő szép barna hajától megválna úgy, hogy kopaszra nyíratná. Mivel mindenáron akarta, úgy voltam vele, hogy a haj hamar visszanő. Azon a nyáron kopasz volt. Lehet fura lesz amit mondok, de még a kopaszság is jól állt neki..

Szóval az csak egy haj, miért ne vághatná le rövidre? Sok lánynak kimondottan jól is áll.

2016. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!