Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményétek arról a...

Mi a véleményétek arról a szülőről, aki a homoszexuális fiát heteroszexuális kapcsolatba kényszeríti?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó. Pusztán mai nap hallottam erről a srácról, s megdöbbentett, hogy valaki ilyet csinál.


Azt már régóta tudom, hogy vannak homoszexuális emberek, akik hetero párkapcsolatban élnek félelemből a környezettől. De ilyenről még nem hallottam.

A lényeg: a srác huszonéves kora előtt bevallotta szüleinek nemi identitását, azok pedig válaszút elé állították: vagy lesz barátnője, vagy pedig mehet az utcára. A srác az előbbit választotta.


Csak én érzem azt, hogy ez elítélhető dolog?



2016. jan. 3. 00:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
ez nem normális hozzáállás a szülők részéről
2016. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen szüleim lennének, akkor inkább fagynék meg az utcán, mint hogy velük szívjak egy levegőt. Undorító.
2016. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben elítélem az ilyen szülőket.
2016. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Miért lett ennyire lepontozva az első két hozzászóló? Ennyire "normális" lenne a fenti eset, hogy a szülő olyan kapcsolatba kényszeríti a gyerekét, amiben nem érezné jól magát?


Az egész szituáció felbosszantott. Itt a srác, akinek hazudnia kellett mindenkinek, mert a szülők elvárták, sőt! Megparancsolták. A lány, aki a szivárvány országban él, mert annyira szerelmes, közben meg akivel együtt van, arra ráparancsoltak, hogy együtt legyen vele. És akkor ott van egy gyerek, aki ha ráébred, hogy milyen családban él... akkor aztán lehetnek érzelmi hullámvasútjai...


Vagy csak én gondoltam ebbe bele?

2016. jan. 3. 00:40
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem normalis, de az sem varhato el, hogy a szulok orvendezzenek a hirnek.
2016. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Szóval a férfi kapcsolatban van egy nővel, akinek fogalma sincs róla, hogy az ura is az urakat kedveli. És mivel gyereket emlegetsz már csináltak egy utódot is?


Oké a szülők szemetek, de a férfi is töketlen. Felnőtt ember, megtehette volna, hogy elköltözik, dolgozik és éli a kis életét a szülők meg idővel vagy megbékéltek volna vagy nem.

De most mire vár? Éldegél az asszonnyal, valószínűleg csalja a számára kedves másik nemmel. Ha meg a szülei meghalnak és nem szólnak bele többé az életébe akkor közli a nejével és a kamasz gyerekével, hogy meleg és lelép Pistával?


Csak azt a lányt tudom sajnálni, aki belecsöppent ebbe a fertőbe.

2016. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
18 éves korig ez még hihető. Utána viszont mi tartja vissza a fiút, hogy a saját lábára álljon? Menjen el szépen tanulni, dolgozni, és máris nem szorul a szüleire, akik így nem tudják zsarolni. Szóval undorító amit tettek, de ebben vastagon benne van a fiú is, aki asszisztál hozzá és ezzel még két másik ember életét is tönkreteszi.
2016. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
6%

Na és azok milyen homoszexuálisok, már akik egy idő után hetero-k lettek?


Ha te szülő lennél, és tudnád, hogy van ilyen, nem próbálnád meg "megtéríteni" a gyereked?

2016. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
15%

# 6


Ne sajnáld..


10 ből 7 csaj gerjed erre, ugyanúgy mint ahogy 10 ből 8 pasi gerjed ha leszbiket lát.

2016. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
32%
#9 kizárt dolog. Mégis mi alapján beszélsz ilyeneket?
2016. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!