Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik undorodnak a homoszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik undorodnak a homoszexuális anális szex gondolatától, miért nem undorodnak feltétlenül a heteroszexuális anális szextől is?

Figyelt kérdés
a melegek kapcsán az ellenző tábor gyakran dobálózik azzal, hogy mennyire undorító, hogy a melegek egymás fenekében turkálnak a nemi szervükkel, ugyanakkor ha visszakérdezek náluk, hogy "de azért a csajoddal te is szeretsz/szeretnél análisan szexelni, nem?", sokszor azt a választ kapom, hogy az teljesen más, lányt fenékbe szexelni nem undorító, hanem tök jó... csak szerintem nem más? tök ugyanaz... vagy ezzel csak takaróznak, nincs jobb érvük, ennyire buták?
2015. máj. 29. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Nem az anális szex a kulcsgondolat, hanem az azonos neműek.

Végül is nincs is "szebb", mint két összefonódó férfi, nem... JA NEM!

Gusztustalanabb látványt el sem tudok képzelni, mint két smároló férfi. Egyszerűen nem normális! Hányingerem van tőle!

Ezért nem támogatom a homo házasságot sem. Nem tartozik rám, hogy mit csinál kicsoda, de ne tolják már a képembe! Ez pont ugyan olyan, mint a melegfelvonulás... polgárpukkasztó hatású.

2015. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenfajta anális szextől undorodok. Az a luk exit only... 26/F semmi különbség nincs amúgy ebből a szempontból férfi és nő között szerintem.
2015. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a másodikkal szerintem se kell az output-ból input-ot csinálni.
2015. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es:

[link]


2-3-as, akkor ti is úgy gondolkodtok, mint én. mondjuk nem ítélem el az anális szexet sem heterók, sem homók között, csak kiborít, amikor az idióták ezzel indokolnak... : D

2015. máj. 29. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Bár az első válasz első mondata szépen összefogta a lényeget, valami önérzetes lepontozta. Pedig ott az igazság. Nem az anális szex a kulcs, hanem az, hogy azonos neműek csinálják. Mert engem pl vonz az anális szex. Nővel. A saját nememmel annyira nem, hogy azt el se tudod képzelni. Azért azt valamennyire el kellene fogadni, hogy nem a homoszexualitásra rendezkedett be a világ és én bár tudomásul veszem, ha valak az, de a részleteket hadd ne kelljen elképzelnem. Én se tolom rá másra a magánéletemet, ezt elvárom viszont is.
2015. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

engem nem undorít két férfi test együtt, de elfogadom, hogy valakit igen, hiszen az átlagemberek ehhez nincsenek a meleg férfiak látványához hozzászokva. engem tényleg csak az idegesít, amikor valaki ebbe az ellentmondásba keveredik, hogy két férfi közt undorító dolog, férfi-nő között meg alap az anális szex. de örülök, hogy nem mindenki ilyen.

25L

2015. máj. 31. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a heteroknál már alap, hogy a nő engedje análisan.

De megtudom őket érteni. A "tudat" a fontos. Hogy tudják, épp egy női seggen uralkodnak. A dominancia ugye sokat számít.

Ha tudnák, hogy hány travi mászkál a bulikba, ezek meg simán hagyják magukat lepippantani... :D Ha tudnák, hogy épp egy férfi szopja a farkukat, akkor rosszul lennének, így meg büszkék magukra, hogy egy jó nő leszopta őket. :D

Sőt! Volt már olyan is, hogy egy vadabb buliba egy pasi seggbekúrt egy "nőt" Csak néhány löket után vette észre, hogy a visítozó macának van egy plusz dolog odalent. :D (a travi magát sikosította, meg tágította... nem először csinálta ezt, gondolom. A pasi meg részeg volt) De a csávót nem sajnálom, akit ennyire nem izgat a punci, az dugja csak a pasik seggét is. :D

Hát ja. Látod? Szopásban, és análban nincs különbség nő és férfi között. Csak a "tudat".

Engem nyalt már ki nő, nem is egyszer, és a tudat izgatott, hogy nő nyal ki. MEgértem azokat, akiket ugyanez a dolog iszonyattal tölt el. Vagy amikor szopom a pasi farkát sokszor én akarok térdelni, mert a tudat, hogy alárendelt helyzetben vagyok, felizgat.


Félre ne értsd, nem értek egyet ezekkel a hímekkel, akik ilyen szöveget nyomnak be, amit írtál, mert ez az análmánia már durva, nem véletlen, hogy én is a nők felé fordultam. És azt sem tagadom, hogy buták lennének xD Csak leírtam én is egy opciót, hogy mi lehet a dolog hátterében. :)

2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Én undorodom a homoszexuálisok csókjától, pontosabban szólva én még véletlenül sem lennék ilyesmiben benne. Nővel azonban minden probléma nélkül. Nyilván ugyanez a helyzet az análszexhez való hozzáállásban (én nem tudok nyilatkozni, mert ha nem is undorít, de nem is vonz nővel sem az anál).

Nem a szexuális tevékenység formája, hanem a partner neme irányadó a hovatartozás megállapításakor. Így a másik férfit pusztán sz*patni akaró srácok is minimum bik, hiába állítják váltig, hogy csak kiváncsi heterok.

2015. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Engem izgat látványra az anális szex egy csaj és férfi között, még nem próbáltam, úgyhogy nem tudom mi lenne utána a véleményem, de egyszer kiszeretném próbálni, ha a lány is szeretné esetleg... Férfiak között az anál, meg bármilyen szexuális dolog leírhatatlanul taszít, hányingerem lesz tőle. Nem tudom miért, amikor emberileg teljesen elfogadom, támogatom a melgeket! Szerintem a házassághoz, meg bármihez megvan a joguk, szóval tényleg... Emberként semmivel sem tartom őket kevesebbnek a heretoknál (vagy, ha igen az nem a melegségük miatt van). Ugyanakkor egy feminin (értsd: lányos ruha, lányos mozgás, gügyögés, röhögcsélés) férfitől megint csak rosszul leszek akár meleg, akár nem.

21/H/F

2015. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!