Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megtalálta a potencianöv...

Anyám megtalálta a potencianövelő bogyóimat a szekrényben. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Hazaértem és az asztalomon találtam a Kamagra bogyóimat. Azt mondta anyám beszélni akar velem valamiről, gondolom erről. Nekem ez nagyon kínos de 21 éves létemre muszáj használnom ilyeneket mert felsülök, próbáltam nélküle nem ment. Nem akarom ezt neki elmondani mert nagyon kínos. De biztos azt hiszi hogy valami drogot szedek, vagy szteroidot (mivel edzek is).
2016. jan. 3. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha ebben a korban nem megy nélküle, akkor (komolyan kérdem) minek erőltetni ?
2016. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert szeretem a szexet és ha bogyóval megy akkor miért ne? inkább ne legyen kapcsolatom soha?
2016. jan. 3. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg inkább fordulj orvoshoz, ne ilyen hülyeségeket szedj. Különben is illegális a Kamagra.


21 éves vagy, nem 81. Ebben a korban ez nem normális.

2016. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
hát ha nem tudja, hogy mit talált akkor bármilyen hazugság megteszi nem? torokfájás elleni cukorka, nyugtató, stb. ha meg tudja akkor már úgyis mindegy :D
2016. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most nem egészségügyi tanácsot kértem, egyébként voltam orvosnál és mondták hogy lelki oka van, sokat stresszelek, de ezt még nem sikerült legyőznöm, és ha nem szedem és nem megy akkor még több a negativ élmény és mégtöbbet stresszelek, ördögi kör
2016. jan. 3. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme hazudni, az csak egy plusz stresszfaktor.
2016. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

ja, szóval te belenyugodtál, hogy ezentúl, életed végéig ilyen illegális bogyókat fogsz szedni...bocs, hogy szóltam :)


Akkor mondd azt, hogy valami vitamin vagy étrend kiegészítő. Ha nem olvasta el a dobozt, akkor mindegy mit mondasz neki.

Ha elolvasta dobozt, akkor meg úgyse tudod letagadni.

2016. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti elolvasta, csak lehet, nem akarja elhinni, hogy neked szükséged van arra a szarra. Nem lesz egy kellemes beszélgetés, de át kell esni rajta. Mond azt, hogy ki akartad csak próbálni, de nem gondoltad azt, hogy rendszeresen szeded majd... Máskor ha el akarod kerülni a kellemetlenséget, akkor ne a szekrénybe rejtsd el a dugdosni valódat, hiszen a szülők mindig pakolásznak ott...
2016. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt,egy haverodé:D

Kellemetlen, vagy nem,felnőtt emberek vagytok.

Szülő-gyerek kapcsolatban, mond el az igazat.

Kinek,ha nem neki?

2016. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy őszintén kellene leülni beszélgetni. És nem csak ebben a kérdésben, hanem másban is. Hátha tud segíteni, és megoldódik a probléma gyökere.
2016. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!