Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a férjem nem...

Normális ha a férjem nem engedi hogy dezodort használjak? Az perverzio ha a férjem a hónaljam szagolgatja? Vagy bevett szokás masoknál is? Azt mondja regen se használtak deót csak fürödtek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Undi..:S
2012. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
tejóég... igen, perverz a férjed...
2012. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
34%
Szerintem meg igaza van. Izzadni természetes dolog, a legtöbb dezodor meg ez ellen próbál hatni, elzárni az izzadságmirigyek útját. A hónaljszagolgatás szerintem vicces mondjuk.
2012. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

izzadtan vagy fürdés után szagolgatja?


izzadásgátlót én se használok,nem izzadok,csak pici parfüm,hétvégén semmi.De büdös nem vagyok,párom simán bebujik a mellkasomhoz,hónaljamhoz.

2012. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen régen se használtak, de régen a szülészorvos is csak lelöttyintette a kezét két világrasegítés között. Hát fujj.

De ha téged nem zavar, akkor hajrá.

2012. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A férjem szerint izgató meg finom a szagom ő se használ deót .de félreértés ne essék nem igenytelen
2012. jan. 29. 16:59
 7/21 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel a kérdést mert arra gondoltam hátha másoknálnis igy van csak ezek ilyen nem publikus dolgok. Fúrdés előtt is után is szereti
2012. jan. 29. 17:02
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem nem arról van szó,hogy a férjed azt olvasta,hogy elvileg a dezodoroktól és stiftektől is lehet mellrákot kapni.

De megértem.Nő létemre engem is izgalomba hozott,ha a férjemhez kerti munka után odabújhattam és éreztem az izzadságszagát.Nagyon nem szerette,mindig elrohant tusolni.De engem akkor is felizgatott.

2012. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is hasonló van. Én szeretek mindig szex előtt megfürdeni, ő meg letilt róla.
2012. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet van benne egy kis perverzség, de szerintem semmi gond nincs ezzel, pláne, ha nincs erős szagod, ami mást zavarhatna.
2012. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!