Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha volt feleségemn...

Mit tegyek, ha volt feleségemnél a két kislányomra folyton bébiszitterek vigyáznak?

Figyelt kérdés

6 és 8 évesek

1 éve elköltöztem

1 hónapja olyan munkát vállalt, ami mellett csak 1-2 napot tud velük lenni a héten és reggel elviszi az iskolába őket. Én 2 napot tudok velük lenni hetente, ami több mint az "előírt". Persze szívesen vagyok velük.


2016. jan. 4. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
80%

Mégis mit szeretnél tenni?

Úgy véled, hogy te jobban ellátnád őket, neked több időd lenne rá?

Vagy csak szimplán böki a csőrödet?

Nyilván nem "jódolgában" melózik ennyit, hogy alig látja közben a gyerekeket.

2016. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
58%
Fizess több gyerektartást, hogy vállalhasson nyugisabb munkát. Vagy segíts neki protekciót szerezni egy jól fizető, de családbarát cégnél. Vagy költözz vissza és legyél te a kicsikkel. Sok más lehetőség nincs.
2016. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Igen, böki a csőrömet, mert a kislányom már többször hangot adott neki, hogy hiányzik az anyukája és, hogy a szüleivel szeretne lenni.
2016. jan. 4. 15:32
 4/71 anonim ***** válasza:
28%
Semmit, k*ra semmi kozod hozza.
2016. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
Úgy látom, eddig 3, a volt férjét gyűlölő, lelketlen anya válaszolt.
2016. jan. 4. 15:38
 6/71 anonim ***** válasza:
63%
Te 2 napot tudsz velük lenni, exed szintén 1-2 napot, akkor mégis mit akarsz? Te sem tudsz velük többet lenni. Ez még csak a hét fele.
2016. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
71%
Mert, te mit szeretnél? Több gyerektartást fizetni, hogy ne kelljen annyit dolgoznia? Vagy mit?
2016. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
66%
hát az anyukának valamiből meg kell élnie és neki ez jutott, hidd el anyukám gazdag tanítványaira a szülők még ennyit időt sem töltenek, pedig pénzük és idejük van dögivel.1-2 nap anyával 1-2 nap veled az már egy szinte egy komplett hét, szóval nem kell sajnálni őket, ráadásul a gyerekek csak a változást nem szívelik és ezért a gyenge láncszemnél nálad próbálkoznak be, hátha anya és apa újra összejön.
2016. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
70%
Ha nemcsak 2 napot tudnál velük lenni, akkor esetleg tehetnél valamit, de így mit tennél?
2016. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem a problémát. Te se tudnál többet lenni velük. Szóval mit akarsz? Még ha el is perelnéd tőle a gyerekeket, nálad is bébiszitter vigyázna rájuk... Egyébként ja, ha ennyire aggódsz a gyerekek miatt, akkor fizess több gyt-t és akkor anyu többet tud velük lenni.

De hát végül is mit tudhatom én, hiszen én biztos csak egy férjet gyűlölő, lelketlen anya vagyok(lol)...="D

2016. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!