Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha apám letelepszik...

Mit tegyek ha apám letelepszik a szobamban, elveszi a gépem minden ok nélkül és nem hagyja élni a magánéletemet miért?

Figyelt kérdés
Mindig ezt csinálja nyár óta és nincs egy perc nyugtom sem és elég idegesítő tud lenni konkrétan elveszi a magánéletemet

2016. jan. 10. 14:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
2%

állj ki magadért. hány éves vagy?

a gyámhatóságnak szólj, mivel a szüleid hátrányt okoznak neked, kötelességük ezután perbe fogni apádat, illetve a szüleidnek biztosítani kell a lehetőség szerint magánéleti zónát, internetet, illetve megfelelő életkörülményeket. (amennyire csak tudják)

2016. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Az én anyám is ugyanezt csinálta, meg még sok mást is.

Tanulj, mert később sem lesz jobb és menekülj amíg lehet.

2016. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Hany eves vagy Marcsika? 11?
2016. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Te meg telepedj át az ő szobájába, vagy zárd be az ajtód.
2016. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Rakjátok ki a gépet a nappaliba, vagy az ő szobájába.
2016. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Am laptop és NINCS SE KILINCS SE KULCS a szobamhoz és igen 11 vagyok
2016. jan. 10. 20:26
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
mond meg neki, hogy mivel a laptopot te vetted a saját pénzedből ne nyúljon hozzá. Ja hogy ők fizették? akkor nem tudsz mit tenni.
2016. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan. Igaza van az előttem válaszolónak. Azt ŐK vettek NEKED, nem pedig fordítv? Az Ő keresetükből van a gép, nem pedig a tiedből. Vagy ha ők adtak pénzt, és te vetted meg, azt a pénzt akkor is ők adták, ŐK KERESTÉK. Te még nem tudsz keresni, még úgy sem, ha szép apránként a zsempénzedből gyűjtögettél, mert a zsebpénzt is ŐK adták NEKED.
2016. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
A magánéleted a gép? Tyű, akkor jó életed lehet...
2016. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy neked vették-e a gépet. Tény, hogy az ő keresetükből, de a barátnőmhöz se járok át, hogy használjam, amit neki ajándékoztam karácsonyra. Ha egy gép van a családban, beszéld meg apáddal, mikor jöjjön be, pl. ettől eddig tied a gép stb. Tanulni tudsz így? Akkor addig tanulj, amíg gépezik.


Én amúgy megértem a problémát: ha laptop, akkor fogja meg, és vigye ki, de a lány szobájában ne üldögéljen.

2016. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!