Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy apám ne...

Mit tegyek, hogy apám ne kövessen állandóan focimeccsre?

Figyelt kérdés

Apámról annyit kell tudni, hogy egy idegbeteg, agresszív, minden kis s..ron kiabáló, kocsmába járó ember.

Kiskoromba (8- egészen 17 éves koromig) meccsek után nagyon sokat sírtam, üvöltött velem részegen, k..va anyázott stb.

Ettől minden meccsen reszkettem a félelemtől.

Mai napig követ mindenhova, ossza az észt, meccsek után magyaráz, hogy hova kellett volna futnom stb. Erőltette mindig a focit, kérdezésem nélkül vitt mindenféle akadémiákra (ahova már alacsony létem miatt nem vettek volna fel). Egyértelmű volt, hogy nem vesznek fel, erre ő velem üvöltött, hogy szedjem össze magam, sz.r vagyok.

A körülötte lévő világot egyáltalán nem érzékeli, csak a kis szabályai szerint él, mindig mindenért a másikat hibáztatja (ez valami komplexus?!) Emiatt nem is beszélek vele, ennek ellenére mindig jön utánam.

Mit tegyek még? Nagyon szeretnék minél hamarabb elköltözni, de sajnos ez még nem lehetséges.

19/F



2016. jan. 2. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne kösd az orrára, hogy meccsed van. Vagy ahogy kilépsz a házból, megy utánad?
2016. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondom neki soha, magától kérdezi.
2016. jan. 2. 18:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Inkább eljön a meccsemre munka helyett..
2016. jan. 2. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:
De ha kérdezi, akkor ne mondd el...
2016. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ütős csapatot meg láttod miért és álj ki magadért (tudom az apád) de oszd ki ott van elkezd anyázni szépen leúvöltöd a pi*ba álj a sarkadra nem vagy már gyerek ;)
2016. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg neki. Ha magától kérdezi, te meg elmondod, akkor a te fejedben is van valami zavar.
2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem az én bőrömben vagytok.

Ha kiskorotok óta az apátok veletek is k.urva anyázna minden kis szaron, lehet ti se lennétek bátrak.

Komolyan, semmit nem lehet vele csinálni, beszélgetni se, mert 2 mondat után ordibál ha olyat hall, ami neki nem tetszik. És nem látja magát egyáltalán. :(

2016. jan. 2. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

"De ha kérdezi, akkor ne mondd el..."


Sajnos ha kiderül, akkor pedig még dühösebb lesz.

Kitartást kívánok! Egoista ember, az ilyen hibátlannak gondolja magát, ezért természetes, hogy ő sosem felelős azért, ha valami rosszul sül el.

2016. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én teljesen átérzem a helyzeted. Emlékszem kb 3 éve volt osztálytársamnál voltam. Az apja ugyanilyen alkoholista munkakerülő volt. Ugyebár osztálytársamnál voltam ez meg haza jött a kocsmából, és valamilyen oknál fogva elkezdett szidni az osztálytársam és engem. Azután az osztálytársam úgy visszaszólt, hogy az üvöltözést abba hagyta és elment valahova. Szóval 19 éves vagy ne legyél anyámasszony katonája nyugodtan szólj vissza. (De azért ne túl durván)
2016. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor csak nyafogj.
2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!