Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve volt barátom, aki kitalálta, hogy tartsunk szünetet. Eközben rájöttem, hogy már nem szeretem, és csak szenvedek mellette, de nem tudtam neki megmondani, mert ő volt az első szerelmem, tulajdonképpen az első kapcsolatom. Eközben megismertem egy másik fiút, aki (bár ő nem tud róla) de ő adott erőt, hogy véget vessek annak a kapcsolatnak. De csak annyit mondtam, hogy már nem szeretem, gondoltam az még rosszabbul esne neki, ha azt is tudná, hogy valaki másba szerettem. Vele nagyon jól megvagyok figyelmes türelmes meg minden nagyon szeretjük egymást már nemsokára egy hónapja. Nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy volt ez az első kapcsolatom, amiből szinte ő mentett meg, mert addig azt hittem, hogy az a boldogság. Na meg hogy az előző kapcsolatomból a fiú írt myvipen is hogy mennyire szeret meg én vagyok neki és maradok is örökre az egyetlen. Neki mit mondjak hogy könnyebb legyen neki meg elfelejtsen?

Szóval igazából 2 kérdésem van: Hogy elmondjam-e a szerelmemnek, hogy mikor meg hogy lett vége az előző kapcsolatomnak, meg hogy mit írjak vissza a másiknak?

(Remélem érthetően fogalmazok, csak nem akartam neveket írni)


2009. dec. 19. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ezzel már egy kicsit elkéstél. Amikor belemászott ez a srác a dolgokba, akkor kellett volna neki elmondanod, hogy még barátod van, nem érzed magadat boldognak mellette, szeretnéd vele abbahagyni stb... Ha ezt a srác már azóta tudná, akkor most nem lenne mit kérdezned, és nem kerülhetnél kellemetlen helyzetbe. Éppen elmondhatod neki, hogy előtte volt ez a két éves kapcsolatod, és abból ugrottál hozzá, de nem vagyok benne biztos hogy örülni fog neki.

A volt barátodban ne tartsd a lelked tovább. Mond el neki nyíltan, és őszintén, hogy az érzéseid elmúltak, és többé nem szeretnél vele lenni, próbálja ezt meg valahogy feldolgozni ha lehet.

2009. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem mászott bele a kapcsolatba szerintem, hisz épp szüneteltek, amit ráadásul az 1. kezdeményezett

úgyhogy, amig ő nem érdeklődik a móúltadról, fölösleges erről beszélni


az 1-vel ne beszélj, ha amúgy személysen nem szoktatok, ilyenkor minden választ reménykedve fogadnak, lehet kegyetlennek tűnik, de az a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítasz vele, amíg magától rendbe nem jön

2009. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet, hogy érdekesen hangzik, de nekem is hajszál híján ugyanígy ért véget az első komoly kapcsolatom. 1,5 évig tartott, majd találkoztam valakivel, akibe pár nap alatt beleszerettem. A másik fiúval már rég nem volt jó a kapcsolatunk, én is csak szenvedtem mellette. Még az új fiú előtt elmondtam neki, hogy hagyjuk abba, mert nekem nem jó. Azt soha nem mondtam meg, hogy emellett kicsit köze van ehhez a másiknak is, de jobb is így talán, mert még jobban szenvedett volna tőle. Nagyon ki volt borulva, mikor közöltem. Napokig hivogatott, írt, egyszer vettem fel, és közöltem vele, hogy ez neki sem lesz jó. Az idő viszont nekünk dolgozott. 3 hónap múlva már együtt nevettünk az egészen és megmaradt a barátság. Ne írj és mondj neki olyat, ami bíztató, nehogy félreértse. A legjobb, ha hagyod, hogy az idő megoldja. :)
2009. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát, ne haragudj, de ezt elég szar dolog myvipen megírni... sztem az elsőnek ne írj vissza semmit... a másodiknak pedig mondd el. ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne hallgass el semmit
2009. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El kéne mondanod a barátodnak, mert így nem kavarhatnak bele a dolgokba. Nem hinném, hogy ezért megharagszik rád, hisz tisztán intézted a dolgaidat, megvártad a szakítást, és utána léptél. Ebbe nem lehet belekötni.
2009. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok... nem feltétlenül úgy értettem, hogy a kapcsolatukba mászott bele ez a srác, egyszerűen csak bekerült a képbe, ami összezavart mindent. Szerintem hiába a múltja az előző srác, azért még is csak jobb tiszta lappal indulni, és elmondani, hogy mi volt, mintha később hallana innen-onnan dolgokat és hülyeséget kreálni belőle a fejében.

Hogy az exednek visszaírsz-e ez szerintem rajtad múlik, továbbra is fenntartom, hogy én nem hagynám szenvedni azzal hogy nem írok, és azzal sem, hogy tartom benne lelket, megérdemel egy utolsó tiszta, kerek lezárást. Ez megerősíti benne, hogy nincs esély, reménytelen...

2009. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy ennyi és remélem hamar túlteszi magát rajta, meg talál mást meg boldog lesz de arra is vissza írt, hogy találkozni akar meg szeret meg ilyene. Asszem erre már nem kéne visszaírnom...3x elmondtam neki ugyan azt.
2009. dec. 19. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre már szerintem se reagálj. Te megtetted, amit kellett, elmondtad az álláspontod, innentől kezdve ezt neki kell elrendeznie magában. Hagyd rá, majd megnyugszik idővel. (utolsó voltam)
2009. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!