Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat. Mit csinalj...

Tozser Alex kérdése:

Utálom az anyámat. Mit csinaljak? 13/F

Figyelt kérdés

Egyszeruen kiborhatatlan.

Kenyszerít a focira, amit mellesleg mar 3 eve abbaakarok hagyni, ha mondom neki idegbeteg lessz, es akar megis ut. Azmeg semmi, egy kis mozgas nemart, de amikor bevalogatnak mert odais kenyszerit akkor arrais rakenyszerit. Pedig utalom mint a szart..foci jo dolog haverokkal..de maskepp sz#r. +Mindenhol leeget, ramvan szallva meg az osztalykieandulasra is jon meg ki edzesre is..

Lesza*ja hogy en mit akatok.

Mindig azthiszi hogy az osztalsaimat kovetem.

Nincs onallo gondolatom azt allitsa, kozben meg aszerint iranyit engem ahogy o azt a gyermekkoraban akarta volna.

Nem erdekel hogy nemvolt jo gyermekkora attolmeg az enyemet ne b*ssza el..

Apammal ne gyertek, mert ois egy idegbeteg, es aztmondja h anyammal beszeljek..

Mindig azzal jon anyam hogy "egy szep napon meg megkoszonom"meg a nagy dzart.

Elb*ssza az egesz gyermekkorom..

Azt ne irjatok h probaljak meg beszelni vele..vele nemlehet mert annyira makacs, mar egy terve van velem..

Mit javasoltok?


2016. jan. 12. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Azt javaslom, hogy tanulj meg írni! Olvashatatlan a szöveged
2016. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Velem is ez volt, és ugyan ezeket gondoltam én is...

De hiába úgyse fogod most belátni de én most visszagondolva nagyon hálás vagyok neki mert nélküle nem sikerült volna semmi az életben.

2016. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Először is higgadj le egy kicsit, és próbáld meg pontosan elmagyarázni hogy mi a probléma. Annyi lejött, hogy anyukád azt akarja hogy ne csak a haverokkal lébecolj, hanem sportolj. És hogy nagyon rád van szállva. Mivel éget le? Miért akkora baj hogy elmegy az osztálykirándulásra? Ez elég sok helyen így van. Megaláz téged mások előtt? Vagy valami hasonló?
2016. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Kissé eltúlzottnak tűnik a reakciód.
2016. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Ne írjuk, hogy beszéld meg anyáddal, azt se írjuk, hogy kérj segítséget apádtól. Ha ezek az opciók kilőve, akkor a következőket javaslom:

1. Vedd komolyan a helyesírást! Téged is komolyabban fognak venni.

2. Tiszteld és szeresd a szüleid, mindent nekik köszönhetsz. A szándékuk jó, csak nem jól jön ki.

3. Állj a sarkadra és hagyd ott a focit ha utálod, az élet túl rövid ahhoz, hogy azt csináld, ami nem szeretsz. Ugyan az a logika, amit anyukád használ "ellened"; először dühöngeni fog, hogy miért hagytad abba, de később rájön, hogy milyen önálló fia volt 13 évesen, hogy kitartott a véleménye és a szándéka mellett, még ha szembe is kellett szállnia ezért a saját anyjával.

2016. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Na most azonnal gyere ide Alexka, meg foglak tépni! Mit képzelsz kisfiam?
2016. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Androidrol irok, itt nemtunik durvanak, de osztalytarsakkal kezdtem a focit, es ok abbahagxtak, azota voltam 2 evig ott, onnantol mar nemtetszettm mostmar 3 eve eroszakolja ram a focit, nincs bajom a focival de komolyy szinten utalom.

Bajnoksag ilyenek..nem az em vilagom,.

En jarok el baratokkal focizni kulon, tesitagpzatos vagyok, mozgok eleget, e mellet meg heti 3 edzes bajnoksag meg meg kulon tornak..nembirom..nemfogja fel hogy tonkretesz..

Osztalykirandulasra eljon es visitva ordit nekem "Turdbe a derekad"meg ilyenek meg odajon beturni a derekam es fel evog ilyenekkel cinkelnek..

Egyepkent ezek mellet semmi gond nincs anyammal de ha a focirol van szo idegbeteg..

Pedig utalom..

Utolso valaszado:

Mit kepzelek magamrol?Hamar felneveltek ne ugy kezeljenek mint egy rabszolgat..20. Szazadban..

2016. jan. 12. 19:44
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
A rabszolgákkal nem így bánnak. Vagy beszéld meg anyukáddal, vagy érd el hogy tegyenek ki a csapatból.
2016. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
És akkor mi van, ha beszól? Sportold azt, ami tetszik.
2016. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 David82 ***** válasza:

De ha belegondolsz, lehetsz akár olyan futballista is, mint Ronaldo. Igaz, arra kevés az esély, de ha nincs vele különösebb célod, akkor menj át másik sportra. Feltéve, ha engedik.

Az osztálykirándulásra meg nem értem, miért megy el. Velem sose mentek el, de nem is akartam, mert néha jólesett függetleníteni magam a szülőktől. Szerintem beszélj az osztályfőnököddel, hogy kérje meg anyukádat, hogy ne menjen el a kirándulásra, mert elég ott 1-2 pedagógus, nincs szükség a szülők közvetítésére.

2016. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!