Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha utálom az...

Összetört lány kérdése:

Mit csináljak ha utálom az anyámat?

Figyelt kérdés

Nyár van és az összes barátnőm szoknyát vagy egyberuhát hord. De nekem anya egyiket sem engedi meg!!! És ez olyan gáz. Meg nem szeret mindig csak nővéremmel van elfoglalava és emiatt minden nap sírok. (Ő ezt nem tudja) legszívesebben öngyilkos lennék!! :,( köszönöm előre is a válaszokat és pls kort meg nemet is irjatok

13/L



2015. máj. 7. 21:07
 1/6 bithorlo ***** válasza:
50%
Nagyon Drága vagy! Én visszasírom ezeket az éveket. Szedd össze magad! Egyszerűbb elfogadni anyukád kérését, mint dacolni vele. Eljön majd a te időd is! 31/nő
2015. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Plaga ***** válasza:
Mert mit enged? :B
2015. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jó, én ennyi idősen nem voltam szoknyás, de azért ha meleg van, miért ne hordhatna egy lány szoknyát? Persze nem mindegy, milyet, szóval ha öv méretűt akarsz hordani, amiből mindened kilátszik, azt megértem, hogy ellenzi, de azért vannak ízléses rövid fazonok is. Igaz, naptárilag még nincs nyár, de az időjárás simán megengedi a lazább öltözéket.
2015. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el neki ezeket: Nyár van és az összes barátnőm szoknyát vagy egyberuhát hord. Meg nem szeret mindig csak nővéremmel van elfoglalva és emiatt minden nap sírok. legszívesebben öngyilkos lennék
2015. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utalod az anyukadat,amiert nem engedi meg,hogy szoknyat vehess fel? Elasnam magam a helyedben.
2015. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Nem azért utálja, mert ezt vagy azt nem engedi meg neki. Konkrétan nem szereti az anyja, a nővérét szereti és ez neki fáj. Mit nem lehet ezen megérteni?
2015. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!