Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el otthon a...

Jocijsjsjjsjd kérdése:

Hogy mondjam el otthon a szüleimnek hogy kaptam egy beirást? Bocsánat hogy emiatt zavarlak titeket de nem vagyok jó ilyen helyzetekbe.

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, hogy ők kaptak-e valaha. Aztán a válasznak megfelelően vagy azt mondod, hogy nem esett messze alma a fájától, vagy azt, hogy na mégiscsak előfordult a ti családotokban most.
2016. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kapott a lányom, e naplóban láttam, jót röhögtem, nem esett messze az alma a fájától.... Viccc....havat dobált az amúgy havas focipályára, amin nem volt senki, ő meg unatkozott.

Bátran. Ők is voltak gyerekek.

2016. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy beírás nem nagy dolog, minden hülyeségért osztogatják

ezt valószínűleg ők is tudják és nem fognak ügyet csinálni belőle

amúgy miért kaptad?

2016. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó nekem mennyi volt...pótlapot kellett kérni az ellenőrzőmbe.:D
2016. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a legszarabb hogy verekedésért kaptam!!!!
2016. jan. 19. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez meg mindig nem eleg, verekedes oke, de ki kezdte es miert tort ki? En meghallgatnam a teljes tortenetet, ki es miert verekedett, hogy tortent, mi volt a kivalto ok, es aszerint lenne buntetes ha lenne.

Pl ha megvedted magad vagy valakit akit bantani akartak, azt nem buntetnem sot, meg is dicsernelek.

Ha te kezdted, mert mondjuk szidtak teged, vagy nem tettlegesen bantottak, akkor arrol beszelgetnek el, hogy nem biztos hogy rogton a pofanvagassal kell kezdeni mint reakcio.

Ha minden ok nelkul nekialltal valakit gyepalni, gyengebbet bantottal, a maset akartad elvenni, azert viszont szorulnal rendesen.

2016. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!