Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul erzem magam a...

Nagyon rosszul erzem magam a jelenlegi kornyezetemben, egyaltalannem erzem otthon magam, elkoltozesre nincs lehetoseg. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kikoltoztem angliaba 1 tanevre, nyelvtanulas es munka miatt, meg augusztusban. Akkor is nagyon rosszul ereztem magam, mondhatni honvagyam volt/van. Majusban koltoznek csak vissza, addig nem sokat tudnek magammal kezdeni ott. Kezdtem megszokni, hogy itt vagyok, de meg mindig rossz erzesek gyotortek. Most, hogy voltam otthon 1 hetet, rosszabb mint amikor eloszor idejottem. Mit tehetnek, hogy otthonomra leljek itt?
2015. dec. 22. 19:09
 1/1 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani de mondjuk egy kicsit a lakást barátságosabbá tenni pár dologgal, illetve pár olyan dologgal ami nem emlékeztet a régi lakásra vagy környezetre, persze most nem azt akarom mondani hogy felejtsd el az otthonod. remélem tudtam segíteni.
2015. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!