Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Anyukám eajtam...

Ez normális? Anyukám eajtam spóról. Baj ha megmosom minden nap a hajam mert fogy a sampon, es baj ha megszáritom, mert aram. Apukam kuldi neki minden honapba a gyerektartast, es adott neki csomo penz, nem kolt ram csak ennivalot.

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
74%

minek mosod minden nap a hajad?

nem a sampon meg az áram miatt kérdezem, hanem egészségügyi szempontból

2016. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem tűnik teljesnek a történet. Hány éves vagy? Mennyi az a csomó gyerektartás? Az összes ruhádat,iskolafelszerelést, menzát, egyéb iskolai dolgot édesapád fizeti?
2016. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem spórol, csak normális, mert nem akarja, hogy kikészítsd a fejbőröd. A sampon kemikália, ami napi rendszerességgel éveken át elég nagy sokk a hajnak, nem mellesleg a szárító is roncsol, illetve gyorsabban fog zsírosodni a hajad.

Két naponta miért nem jó?

2016. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Ne moss minden nap hajat. Régen én is kb 3-4 naponta mostam és akkor alig zsírosodott. Aztán valamiért elkezdtem minden nap mosni zuhanyzással együtt. Most ha egy napot is kihagyok már olyan zsíros a hajam, hogy lefésülni nem lehet meg egyberagad.
2016. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van, ne most minden nap a hajad, mert tönkre megy. És a rengeteg szárítás se tesz neki kifejezetten jót. Gondolom most azért mosod minden nap, mert másnapra már zsíros, na ez a rengeteg mosástól van. Hagyd pihenni, 2-3 naponta bőven elég, és egy idő után szépen rendbe jön majd és nem fog fél nap alatt bezsírosodni.
2016. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Én is mindennap mosom, és semmi baja.


De szerintem nem ez a lényeg.

2016. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell minden nap hajat mosni...
2016. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Tisztában vagy a hogy egy hónapban mennyi mindenre van szükséged? Mennyi az a csomó pénz? Mennyi a gyerektartás? Anyukád nem fűt rád, nem használsz vizet, nincs neted? Talán ruhában cipőben szenvedsz hiányt? Vagy az iskolában nincs meg mindened? Nagyon keveset mondasz, semmi infó alapján kérsz választ.
2016. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos való igaz, hogy a napi hajmosás túlzottan kiszárítja a hajat, amitől az törékenyebbé válik, a fejbőr korpásodása indulhat el. Helyesebb a hajt szőrkefével kefélni naponta legalább 2 alkalommal. Ősanyáink is ezt tették, szinte soha nem mostak hajat és gyönyörű hajuk volt.
2016. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de én heti 1x mosok hajat és nem hajszárítózgatók és teljesen egészséges a hajam :) :D

minden csak megszokás kérdése

2016. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!