Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akiket nem zavarna, ha a fiúk meleg lenne?

Figyelt kérdés
Nem éreznék másnak,vagy rosszabbnak a kapcsolatot?
2016. jan. 19. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Abban a pillanatban ahogy kiderülne, kivándorolnék. Nem zavarna de Magyarországon amilyen sorsa lenne, szó nem lehet róla.
2016. jan. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

Hát nem tudom, ideig óráig biztos zavarna, aztán csak túllendülnék rajta.


Ha női ruhában meleg felvonuláson parádézna rózsaszín miniszoknyában, azt nem kifejezetten értékelném...vagy inkább kifejezetten nem.


Ha viszont normálisan viselkedik, és a barátja is normális ember, akkor nem zavarna különösebben. Saját dolga, ha akarja felvállalja, én meg amúgy sem azzal törődöm hogy mit gondolnak mások.

2016. jan. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A melegek nem szoktak női ruhában járni.

Nem tudom hogy jön ez most ide.

2016. jan. 20. 05:52
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy a sok előítéletes ember tökre toleránsnak eladja magát, de a melegnek ne lehessen eltérő stílusa, eltérő viselkedése, eltérő gondolatai... azért az ilyen emberek csak kimutatják a foguk fehérjét.
2016. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!