Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha meleg férfiak barátkoznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg férfiak barátkoznak hetero nőkkel, akkor leszbi nők miért nem barátkoznak hetero férfiakkal?

Figyelt kérdés
Legalábbis én így vettem észre, hogy a leszbikusoknak kevés esetben van hetero férfi barátjuk.. Ellenben sok meleg körül hemzsegnek csajok.

2016. jan. 13. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert minek lenne nekem leszbikus barát barátnőm ?

Ha megkívánnám beraknám egy lánybarátomnak. De ez a leszbinél nem jönne össze.

Időpazarlás :D

2016. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Sok leszbi nő fél a férfiaktól, vagy gyűlöli őket ezért lesznek leszbik. Fordítva ez nem jellemző.
2016. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első: nem csak azért barátkozom, hogy dugjak ;)

Második: erre én is gondoltam, de nem minden leszbi feminista..

2016. jan. 13. 21:37
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Én hetero lányként úgy vettem észre hogy a fiú barátok egy ponton túl már többet akarnak mint barátságot és ez frusztráló nőként mert szeretem a fiúk társaságát a velük való hülyülést, beszélgetést de ugye ennek előbb utóbb mindig az a vége hogy dugni vagy összejönni akarnak. Ez a veszély egy meleg fiúnál nem áll fönn viszont ha leszbi lennék pont a saját tapasztalataim miatt nem próbálkoznék hetero fiúkkal.

Persze most általánosítok de szerintem ez áll a háttérben. Én hetero lányként sem merek már csak barátkozni vagy ha igen azt megszívom.

2016. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt, mert igen gyakran jöttök ilyen nonszensz elméletekkel, mint #2, és kérdező...

Attól senki nem fog puncira izgulni, mert a pénisz végén álló férfiak általában nem szimpik neki.

Láttam már itt olyan kérdést, hogy közel 30 éves szűz férfi azt kérdezte, hogyan izgulhatna f @ szra, mert a nők undorodnak tőle, amitől már élni nincs kedve, és az egyetlen reményt a megváltó falloszimádat jelentené, de (mint ahogy neki is leírták páran) ez nem így működik.

Vagy van benned hajlam, vagy nincs.

Attól, hogy egyszer elrontottad a gyomrod túrós tésztával, még nem fogod szeretni a nyers disznózsírt... A kettőnek nincs köze egymáshoz.


A meleg pasi-hetero lány barátságokat általában a hetero lányok akarják jobban, mert kell nekik egy Meleg Barát™ akivel lehet shoppingolni, meg pletykálkodni, mint az amcsi filmekben de fordított esetben, ha kialakul egy barátság egy leszbi és egy hetero pasi között, akkor az kölcsönös szimpátia alapján történik - mint a normális barátságok, így nem kap olyan nagy hangsúlyt a felek szexuális beállítottsága. Magyarán nem olyan feltűnő jelenség...

Amúgy a pasik gyakran elég furcsán állnak ehhez az egész másság dologhoz; egy részük tartja a 2 lépés távolságot ("A melegek deviánsak, fujfuj"), sokan meg nem bírják abbahagyni a fantáziálgatást a dologról ("És.. höhö.. nézhetem? Tudod... Amikor egy másik csajjal csinálod" - most azt gondolod, hogy ez nem életszerű, pedig....)

2016. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Leszbikus vagyok és nekem mondjuk sok a hetero fiú barátom. Van, aki normálisan elfogadja ezt, meg beszélgetünk is a nőkről, nem akar többet, de volt már olyan, aki perverzebb, hogy ő szeretné nézni... :) Elejében vicces meg minden, de egy idő után már zavaró az ilyen. Alapvetően elfogadják a szexualitásom, még úgy is, hogy vonzó és teljesen nőies nő vagyok.
2016. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Előttem lévővel hasonlóan vagyok. :)
2016. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
nekem rengeteg hetero pasi barátom van... fiúkkal nagyon könnyen kijövök, mert engem is a "fiúsabb" hobbik érdekelnek
2016. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hat erdekes toria en szeretek leszbi lanyokkal beszelgetni pedig hetero fiu vagyok,nem vettem eszre hogy ellensegesek lettek volna velem van kozos temank a nok! :)
2016. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Én sose tettem különbséget férfi és női nemű barátok között...


Mégis azt vettem észre, hogy a férfiak, ha túl sokat lógok velük, akkor kötelességüknek érzik bepróbálkozni.

És eddig nem volt kivétel...

Akinek szimpatikus vagyok, az előbb-utóbb be is próbálkozik.

Akitől nem kell tartanom, hogy bepróbálkozik, az általában azért van, mert nem vagyok neki szimpatikus :D

Köztes állapottal még nem találkoztam, pedig reménykedtem egy gyerekkori barátomban, de 10 év után ő is bepróbálkozott.


Biztos van kivétel, más lányok biztosan mást is tapasztalhatnak...

2016. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!