Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek akkor, ha anyukát...

Mit tennétek akkor, ha anyukátok folyton ordítana veletek, mindenért? 22|L

Figyelt kérdés
Igazság szerint már amióta az eszemet tudom, ez van, apa is ezért vált el tőle, nem marad meg az 1 méteres körzetében hosszú távon senki, de igazából a külvilág felé aranyos, oda adó. Sokszor eszembe jut, hogy csak azért szült engem, hogy rajtam vezesse le a feszültséget, meg hogy emberi roncsot csináljon belőlem. Persze senkinek sem habos torta az élete, ezt értem. Egy kis panel házban élünk, van egy testvérem, tehát szinte semmilyen személyes terem nincsen. Mindig megmondja, mit hogy csinálják, hova tegyek, hogy viselkedjek, mindig ordít mindenért, de higgyétek el nekem, mindenért. Elköltöznék, de ennek az a hátránya, hogy úgy sose lesz annyi félre tett pénzem, hogy saját házat tudjak venni, de persze ha a végső megoldást kell választani... Szóval, ti mivel hatnátok rá? Utólag még csak annyit, hogy beszállok a költségekbe, de mindig érezteti velem, hogy kitartott, megtűrt. Most is ordít.
2016. jan. 21. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ordíts vissza.
2016. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt csinálom...
2016. jan. 21. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Majdnem minden kérdésnél ezt olvasom kifogásnak, hogy "nem költözök el mert akkor sose lesz félretett pènzem saját házra" (?!)

Namost kiszámoltad már hány éves korodig kell anyád üvöltését hallgatni, mire összejön az a pár 10 millió???

2016. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze, kiszámoltam. Most is megmondtam neki, ha ez így megy tovább, elmegyek. Erre még jobban ordított, hogy miért fenyegetőzök.
2016. jan. 21. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. Apám alkoholista, anyám mindig mindenkivel üvölt, az egész család tiszta hülye már. Én általában csendben tűröm, viszont nekem annyi előnyöm van, hogy továbbtanulás miatt nyáron felköltözöm a barátomhoz Pestre, és csak néha látogatok haza.

19/L

2016. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha 22 évesen ordítana velem anyukám, nemes egyszerűséggel leszarnám. Felnőtt ember vagyok nem a kisgyereke ordibáljon akivel akar. Azt tanácsolom mielőbb kezd saját életet, állj a sarkadra. Mondani könnyebb mint megcsinálni de azzal ha ide kiírod még nem oldódik meg.
2016. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván nem oldódik meg, ezt én is tudom. Sok minden nem, mégis több millió kérdés van itt. :(
2016. jan. 21. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én leléptem. Igaz, hogy 27 éves fejjel itt vagyok egy kis albérletben és most jutottam el arra a szintre, hogy elkezdjünk félretenni a párommal, de cserébe nem lettem egy idegroncs, és ez minden pénzt megér. És ha soha nem lesz saját házunk, akkor soha nem lesz, igazából az se tragikus, albérletezni alapvetően nem para, most önkormányzati lakást próbálunk megpályázni, az fix és olcsó, csak kicsit sokáig tart, de nem sietünk sehová :)
2016. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kalap, kabát én már rég csomagoltam volna.

Ha van annyi bevételed, hogy havonta kijöjjön az albi ára is, akkor ne gondolkodj. A nyugalom hatására te is nyugodtabb leszel, találhatsz jobban fizető állást - vagy éppen tanulhatsz nyelvet, és végül anyagilag ott lehetsz, ahol most vagy (csak közben nyugalmad is van).

2016. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Füldugót vennék.

Egyszer egy nyuszi végigment az erdőn és találkozott a félelmetes medvével, aki ráordított, hogy megfélemlítse. A nyuszi hátrafordult, kedvesen köszönt neki és továbbment.

Ugyanígy járt a hiénával és az oroszlánnal is. Rögtön elterjedt róla, hogy mennyire bátor és erős.

Hazaérve már azzal a hírrel fogadták, hogy az egész erdő róla beszél. A nyuszi kedvesen mosolygott, majd kivette a füldugóját és azt mondta:

-Megismételnéd kérlek amit mondtál, mert elfelejtettem kivenni a füldugómat?

2016. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!