Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők milyen apropóból...

A szülők milyen apropóból dobják ki a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak azok a szülők, akik a gyereküket kirakják az utcára a szexualitása miatt?
2016. jan. 26. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

többféle okból

és olyasmit gondolnak, hogy már hamarabb ki kellett volna tenni

2016. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Azért egy szülőnek óriási arconcsapás, amikor megtudja, hogy a gyerekéből meleg lett, vagy valami ferde hajlammal rendelkezik. Nyilván már nem kisgyerekről van szó adott esetben.
2016. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-2

Kifejthetnétek kicsit bővebben is. Például, ti mit tennétek hasonló esetben? Szerintetek a szülők jogosan teszik ezt? Vajon milyen szülő az ilyen?

2016. jan. 26. 12:03
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Milyen szülő? Inkább a gyerek milyen.

Senki nem akar otthonra egy ferde hajlamút.

2016. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, vagy nem jogos, teljesen mindegy, ha egyszer adott szülő így érzi jónak, teljesen mindegy, hogy itt hány ember ellenzi.


Én úgy gondolom, hogy a gyerekem szexualitasa az ő dolga -nyilván bizonyos határokon belül, azt pl sosem tamogatnam, hogy az én hazamban csoportszex partit rendezzen, vagy transzvesztitakent induljon valahova otthonról. Az viszont, hogy fiút vagy lányt szeret, nem nagyon érdekel. Nyilván a mai világban könnyebb dolga van, ha "normális ", tehát az ellenkező nemhez vonzódik, hiszen rengeteg homofob el a világban, de egyrészt nem akarás kérdése, hogy kihez vonzódik, másrészt egy felnőtt ember úgy éli az életét ahogy neki jó. Szóval nem, nem dobnam ki

2016. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Összegyűlt az összes homofób?

Elég szomorú, ha az miatt, amit tulajdonképpen a génjeik által ők adtak a gyereküknek, kiteszik.

Sajnálatos, hogy vannak ilyen szülők.

2016. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Számomra a homofób jelző egyáltalán nem bántó, bevallom, homofób vagyok :) Az ösztöneim ellenkeznek, nem tehetek róla. Szerinted ciki ma homofóbnak lenni és kötelező imádni és támogatni a melegeket? A nagy elfogadásban fogadjátok el azt is, ha valaki nem ért veletek egyet!
2016. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valószínű nem kizárólag ez az egy oka,hogy valaki kiteszi a gyerekét,ha egy igazán normális,jó gyerek,akkor azért a szülők egész sok mindent elnéznek.Ha homofóbok is,de a gyerek mondjuk nem erőlteti,hogy mindenképpen felhozza hozzájuk a választottját,vagy éppen nem közli folyamatosan,hogy éppen kinél tölti az éjszakát,szóval ha tekintettel van a szülőre is ilyen szempontból,akkor azért nem hiszem,hogy az utcára teszik ebből az egy okból.
2016. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az egyet nem értés és a gyűlölet/utálat két teljesen különböző dolog.

Nem kell semmivel sem egyet érteni, de ócsárolni sem, és ezt mindkét félre vonatkozik szerintem.

2016. jan. 26. 12:25
 10/17 A kérdező kommentje:

#8 - Pedig én találkoztam sajnos ilyenekkel. Ismerek olyan családot, ahol kirakták a 16(!!!) éves fiújukat, csak mert bevallotta, hogy meleg. Még az volt a szerencséje, hogy a párjának (azt hiszem 19 volt) már saját lakása és állása volt, így odaköltözhetett.


Sőt itt is elég gyakran olvasok olyan kommenteket, beszélek olyan személyekkel, akik ennyitől is kivágnák, ha nem puskával lőnék szét a fejét a gyereknek. Nyilván, gondolom, azaz reménykedem, hogy az utóbbi csak erős túlzás. Igaz amelyik kutya ugat, az nem harap, könnyen lehet, hogy ebben a szituációban még se így viselkedne, csak a szája nagy... De egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy lehet egy gyereket ennyiért így bántani. Holott elvileg a családnak kéne lennie a legfőbb támasznak.


Félreértés ne essék, én nő vagyok illetve azt is meg kell említeni, hogy a melegek sem csak férfiak lehetnek.

2016. jan. 26. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!