Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti az anyuka helyében beleegye...

Ti az anyuka helyében beleegyeznétek ebbe a láthatásba? Nem éreznétek úgy, hogy sokat van tőletek távol a gyereketek?

Figyelt kérdés
5 éves kislány. Minden kedden és pénteken az apukája megy érte az oviba. Keddenként hazaviszi este 7re. Minden páratlan pénteken hazaviszi 7re, minden páros héten nála alszik és ott is tölti a hétvégét, vasárnap este viszi haza.
2016. jan. 26. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így döntött a bíróság?
2016. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek nem tulajdon, hogy csak az egyik szülőnél lehessen. Egyáltalán nem sok ez a távollét.
2016. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így egyeztek meg a szülők? Mindkettőnek jó így? Szuper, nincs ezzel semmi gond. De neked mi közöd hozzá?
2016. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így tökéletesen rendben van, a gyereknek is így a legjobb.
2016. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bele. Attól, hogy nőként én szültem meg, nem vagyok több, mint az apja. Sőt, ha rajtam múlna, heti valtasban neveknenk a gyereket. Igen, nyilván hiányozna, amikor nem velem van, de az apának is ugyanúgy hiányzik, amikor nem vele van,
2016. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
5: vegre egy normalis elvalt no :) ha egyszer elvalok teged szeretnelek exnek )))
2016. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez szerintem nem olyan sok idő. Ha jól értem, hetente 2 délután és kéthetente 1 hétvége.

Most akkor az apuka mit szóljon? Így is ő van sokkal kevesebbet a gyerekkel. Vagy neki nem lehetne érzései?

Szerintem jó, ha a gyerek nem szakad el az apjától, mert akármilyen jóban is vannak. Ha nem töltenek együtt megfelelő időt, akkor lazul a kapcsolat.

2016. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen idős kisfiam van. Egy ève az apjánál van minden szerda este,csütörtökön reggel hozza. És a hétvégéket is ott tölti,meg az apja anyjánál. És bármikorra szerveznek programot viheti,ezen nem vitázunk.
2016. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok elvalt anya orulne neki ha foglalkozni akarna a gyerekkel az apa, azzal vannak tele itt is a sirankozasok hogy szegeny gyerek fejet le se tojja, csak a gyerektartast utalja ha egyaltalan...
2016. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,ha a gyerekeim ennyit lennének az apjukkal,nekik is jobb lenne,meg nekem is jó lenne pár szabadnap.
2016. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!