Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megengednétek/belee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megengednétek/beleegyeznétek/vágynátok rá, hogy a partneretek felvegye kamerára a szeretkezést csak saját célra?

Figyelt kérdés
Aztán persze együtt végignézni, gyönyörködni egymásban, hogy milyen szépek vagyunk szerelmeskedés közben. :P

2016. jan. 21. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Arc és felismerhető jegyek nélkül igen.
2016. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem bízom senkiben annyira, hogy ilyet tegyen és amúgy is utálom magam, nem hogy még nézzem ...
2016. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Privátokra NEM válaszolok!


Én már nem egyszer töltöttem fel videót, ahogy masztizok vagy szexelek. Felizgat, hogy mások nézzenek élvezés közben. Nem csak videó formájában szeretem, ha néznek, csináltam már mások előtt is. Mondjuk én exhibicionista vagyok, szeretek sokat mutatni magamból. Imádom, ha néznek, főleg nyáron.

2016. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Én is felveszem néha és izgalmas visszanézni, de soha nem töltöttem még fel videót sehova. Azon felismerhető lennék, de képeket már sokat, arc nélkül. Bennem is van egy adag exhibicionizmus.
2016. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, van is jópár felvételünk. Együtt nem szoktuk nézni őket, én utána általában megnézem, ő meg elteszi "ínségesebb időkre".
2016. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SŐT. a párom kérte,h szerezzek be egy fejkamerát és vegyem fel,h láthassa milyen az mikor elélvez, mert egyrészt nem látja magát, -de erre megoldás lehetne a tükör- másrészt ő az a típus aki a csúcs előtti néhány perctől az orgazmus végéig teljesen out of control. Nem emlékszik,h mennyire sikított, miket mondott közben úgyh a tükörben sem látná magát.
2016. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem..
2016. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Biztos, hogy nem. Még a leendő férjemnek sem engedném meg, mert ki tudja mi lesz 10, 20, 30 év múlva. Elváltok, megromlik a viszonyotok és máris kész a baj. Egy nem stabil kapcsolatban, pedig még nagyobb a kockázat, hogy visszaél vele.

Nem szeretném magamat viszont látni valamelyik oldalon. Letöröltetni le lehet, de hosszadalmas és az internet nem felejt, addigra többen ketöltik már. Mi van, ha a későbbi főnököd meglátja és ezért nem vesznek fel valahova. Vagy elég, ha a családod vagy az ismerőseid. Túl nagy a kockázat a mai világban. Hány tinit zsarolnak ilyennel?

Mondom ezt úgy, hogy szívesen csinálok magamról képeket, de szigorúan csak arc nélkül és, hogy ne legyek felismerhető.

2016. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!