Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek lányaitokat...

Elengednétek lányaitokat hétköznap este moziba?

Figyelt kérdés

12 és 15 évesek a lányok és a 22 éves tesóval mennének.

Csak nem tudom elengedjem-e őket, a film este 8-kor kezdődik és 22 órakor van vége. Őszintén máskor eszembe nem jutna elengedni őket, de ez lesz az utolsó vetítés, nagyon akarnak menni(és ezen a héten sincs már, csak egy vetítés jövő héten)


A mozitól 5 percre lakunk, így hamar itthon lennének és a Barátok közt végéig mindennap fent vannak.(utána van villanyoltás)



2016. febr. 4. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Én elengedném az enyéimet simán! Persze úgy ahogy említetted, tehát a 22 éves tesóval. A 8 órai kezdés szerintem még pont belefér abba az intervallumba, hogy másnap ne legyenek fáradtak a suliba. A nagy lányod meg már lassan felnőtt lesz, hadd érezze kellően nagynak magát néha :)
2016. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
El. Amúgy, ha öt perc és ennyire aggódsz, akkor miért nem mész értük?
2016. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem tudok menni, mert mama velünk lakik és sajnos folyamatos felügyeletet igényel, így nem szívesen hagynám egyedül éjszaka (5 percre sem)
2016. febr. 4. 23:48
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, 5 percnyire van a mozi és este tíz még csak nincs is későn. Felnőtt kísérettel mennének, mégis hol a gond?
2016. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Néhány alkalommal belefér hogy valahol későig el legyenek. Engem is vittek néha színházba meg egyéb helyekre rokonok mikor sulis voltam és későn értünk haza, néha ki lehet bírni, de mondjuk jobb ha péntekre esnek az ilyesmik, nem is a fáradtság miatt, hanem mert valahogy elveszi az ember hangulatát a másnapi sulitól/munkától az ilyesmi.
2016. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt a villanyoltás dolgot is lassan kezdhetnéd kivezetni, pláne a 15 évesnél. Ilyenkorban azért már van annyira értelmes az ember, hogy eldöntse mikor kell lefeküdnie ahhoz, hogy másnap ne legyen félkómás.
2016. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem félted őket túlzottan? Felnőtt tesó van velük, de amúgy is gyanítom, hogy át tudnának kelni biztonsággal az úton ennyi idősen. Mi történhet velük, amitől a te jelenléted megvédené őket, de a tesójuké nem? Jobban jár mindenki, ha normálisan tudjátok kezeli, hogy ők egyre nagyobb szabadságot szeretnének majd maguknak.
2016. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy el! Pláne ha 5 percre van a mozi!! Ne aggodalmaskodj már, nem 100 km-re mennek, hanem 100 lépésnyire.
2016. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Még jó hogy mehetnének. Lesz felnőtt, 5 percre a mozi, 22-es befejezés meg nem a világ vége, persze nem minden nap kell ezt csinálni, de időnként belefér.


A 15 éves lánynál meg feltétlen hagyd el ezt a villanyoltás dolgot.

2016. febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván el, ha ez az összes tudni való. és nem utólag derül ki, hogy már párszor füllentettek.
2016. febr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!