Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamptam egy szaktanárit hogy...

Kamptam egy szaktanárit hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Tanulási időben beszelgettem mev ''tisztelentlen vagyok,,hogy mondjam el?

2016. febr. 12. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mivel megkérdezted ezért gondolom szigorúak a szüleid.. Legjobb az őszinteség. Anya figyelj el kell mondanom valamit bar nemleszel ram büszke es szegyenlem magam de hat kaptam egy szaktanarit ezert meg ezért en nem gondolom ezeket magamról tudom most nem vagy ram buszke sajnalom.
2016. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elöször az engedékenyebb szülödnek mond el..es kerj bocsanatot es igerd meg hogy tobbet nem fordul elo
2016. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Először kamuzd be, hogy terhes vagy, nem baj, ha közben fiú, utána mikor már nagyon kétségbeesetten hüledezik, akkor közöld vele, hogy ja, amúgy nem, csak kaptál egy szaktanárit. Vagy vállald be egy hétre a mosogatást. Vagy nyomd a kezébe az ellenőrződet, és rohanj el. Hát, bocsi, de ezek jutottak eszembe, és tényleg ígérd meg, hogy többet nem fordul elő, és igyekezz is betartani ügyesen:)
2016. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem irigyellek, én már sok mindent próbáltam ilyen esetekben, de soha nem úsztam meg a nadrágszíjas vagy pálcás verést.

16 F

2016. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy egy nagyon nagyon öreg van velünk napköziben. Kb 75 nek néz ki. 11F 5.es osztály
2016. febr. 13. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén mond el, ha már volt annyi eszed hogy azt meg kapd..meg helyesírásra figyelj
2016. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy viszonyul anyád az ilyen helzzetekhez? Sok függ ettöl mert engem például ilyennérr negver. De ha egyébjént jó vele a kapcsolatod mondd el bátran! 15/f
2016. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!