Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szaktanárit kaptam teljesen...

Szaktanárit kaptam teljesen igazságtalanul. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Ma info orán elültettek két fiu közé..és a tanárt már nagyon felhuzta az osztály..kiosztott már két szaktanárit is..aztán kérdezett valamit ora végén az egyik fiu..én meg válaszoltam és elvette az ellenörzőmet..anyáék nagyon szigoruak félek h eltiltanak a nettől ..hiába nem érnek el vele semmit ezt nem tudom nekik megmondani.. Mit csináljak.?:(
2013. ápr. 8. 15:30
 1/5 anonim válasza:

Tanár szempontjából hibás vagy, de szerintem nem vagy az. Részletesen mond el a szüleidnek, milyen volt az "alaphangulat" és a szituáció, akkor biztos megértőbbek lesznek.

Sok szerencsét :)

2013. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mindig a tanárnak van igaza..:(( de azér megprobálom..köszi.:)
2013. ápr. 8. 15:39
 3/5 ?NÉV? ***** válasza:
Felesleges elmondanod a szüleidnek részletesen mert ha tényleg szigorúak szerintük csak kifogásokat keresel. Jobb ha csak elmondod, így is-úgy is lebasznak érte
2013. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Variációk egy pihent elmétől:


Drága Szülém! Ígérd meg nékem, hogy nem lészen ideges, midőn elédtárom gondom. Máma nékem a szerencse nem járt kedvömbe, mivel a tanító úr bé méltóztatott írni egy pár mondatocskát ártatlan egyszülötted ellenörző könyvecskéjébe. Remélem, e hír nem lészen lesujtó számodra oly mértékben, hogy utódod számára akadályt állíts legkedveltebb elfoglaltsága útjába.


Anyu! Az a köcsög, idegbeteg xy tanárúr/nő beírt az ellenőrzőmbe, pedig tök ártatlan vagyok! Beültetett két fiú közé. Hát persze, hogy vinyákoltam, amikor tapizni akartak!


Anyu! Az ugye udvarias, jólnevelt ember, aki válaszol, ha kérdeznek tőle valamit?

Na, csak azért, mert ma az infó órán az egyik tökfej kérdezett tőlem valamit, én pedig csak udvariasan, jólnevelten válaszoltam. Erre a tanár rögvest beírt az ellenőrzőmbe.

2013. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)) utolsoo ezek nagyon jook.:D lehet valamelyiket bevetem.:Dd
2013. ápr. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!