Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha megtudtam hogy...

Mit tegyek ha megtudtam hogy apám tini prostival szexelt titokban?

Figyelt kérdés

Szüleim jó pár éve elváltak,anyámmal élek.

Egyszer amikor apámnál voltam,bekapcsolva maradt a gép,és megláttam azt hogy levelet írt a prostinak amiben az állt,hogy "milyen jó volt",és hogy ezt majd meg kell ismételni.

Gusztustalannak tartom hogy egy nálam 1-2 évvel idősebb lánnyal csinálta.

Mit tegyek?Hogyan lehet ezen túl tenni magam?



2016. febr. 17. 18:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
35%

Szólj apádnak hogy tudsz erről a dologról!

Csak anyádtól tudod az igazságokat, és az a féligazság!

Minden ember nézőpontja más!

2016. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
18%

Te vmit nagyon felreertettel. Engem aztan nem erdekel, h ki hogyan kivel, de ha mar ennyire kardoskodtok amellett, h egy ferfit megillet a kufirc egy nala 20 evvel fiatalabb csajjal, akkor en neg azt mondom, h egy igazi ferfinak ez megy fizetes nelkul is.


Remelem masodik nekifutasra menni fog a szovegertes.

2016. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező hozzászólására reagáltam, nem a tiédre :)Egyébként az jogos, hogy egy igazi férfinak megy anélkül is, de ha már ez történt, akkor sem értem, min kell a kérdezőnek túltennie magat... Kb 14-nek tunik a vválaszai alapjan..
2016. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
15%

34.

Egy lanynak az apa a ferfi minta. Mely nyomot hagy benne, h az apja hogy viszonyul hozzajuk, hogy viselkedik veluk. Abban igazatok van, h ez az apja magaqnugye, de attol neki meg lehet problema. Gondolom ti se repestetek volna az oromtol, ha kamaszkent megtudjatok, h egy tornacipo araert bki gerincre vaghatja az anyatokat. Mert a ferfiaknak meg az anya a noi minta.

2016. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
5%
Marmint hogy viszonyul a nokhoz
2016. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
59%
Az apam 69 evesen is csajozik es csalja a jelenlegi feleségét. Egyszer megtalaltam szexpartner kereson es olyat ìrt, hogy kiprobalna a transzfesztita szexet...
2016. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
88%

Chandler, te vagy az? :-)


Ha nol sentem, ferfi vagy, 71%. Biztos gondoltal errol is vmit, de mint irtam, szamodra anyad viselkedese sokkal meghatarozobb. Apamnak 47 evesen 25 evey baratnoje volt. Nem a neten vasaolta, hanem megismerkedtek, randiztak, osszejottek. Nem titkolta, bemutatta, sokszor talalkoztam vele. Apam addigra reg elvalt anyamtol, ami egy igazi nember. Nem is volt nekem problema

2016. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
6%
Most olvastam vissza, no vagy. Mit szoltal a hirdeteshez es hany eves voltal, ha megkerdezhetem? Ha nem, akkor ne valaszolj
2016. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
92%
16 voltam és termeszetesen meglepődtem, de rájöttem, hogy semmi közöm hozzá, anyummal már régelváltak akkor. Felnőtt férfi, aki eltudja önteni, hogy mit akar. Nem lett volna jogom számonkérni vagy megsértődni.
2016. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
15%
Vhogy igy kellene helyre raknia a kerdezonek is, csak o egy joval erzekenyebb tipus, amiert nem lhet hibaztatni.
2016. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!