Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30évesen otthon gyakoroljak...

30évesen otthon gyakoroljak zongorámon koncertekre vagy költözzek el albérletbe ahol nem tudom a munkámat végezni de végre nem szekálnának a szüleim?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 21:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Én, félve attól, hogy esetleg mellém költöznél, azt mondom, maradj ahol vagy..
2016. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Jogos a válasz:)..na ezért vagyok még otthon, mert itt elég jók a körülmények gyakorlásra.szélső lakás és konyhák vannak mellettem..

Viszont nem bírom az itthoni légkört, nagyon lehúzó az egész már..minden nap mondják, hogy húzzak el..ne legyek itt nem ez az élet rendje.

Örlődök csak

Az albiba nem viszek hangszert nyilván.

2016. febr. 20. 21:56
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha otthon sem zongoráznál (mint ahogy az albiban sem fogsz) akkor otthon sem szekálnának.

Ugyan a szüleidet is meg lehet érteni, szerintem azért nem szép hozzáállás a szüleidtől.

Ne ez alapján dönts!

Ha úgy érzed, megérett rá a helyzet, akkor menj, ha viszont valamiért praktikusabbnak érzed az otthoni életet (pl. pénz:S), akkor maradj!

Neked kell tudnod megéri-e alkalmazkodnotok egymáshoz.

2016. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Nem szép hozzáállás egy szülőtől, hogy a 30 éves "gyereket" zongorástul nem óhajtja már otthon kerülgetni?:D Miféle koncerteket adsz, kérdező, hogy 30 évesen nem vagy képes olyan albit fizetni, ahol nyugodtan gyakorolhatnál?
2016. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

A szüleim szeretik a zongorázásom, csak azt gyűlölik, hogy itt lakom velük..

Albiba elköltözhetek úgy, hogy itt végzem a munkámat aztán elmegyek aludni az albiba, ami mellesleg a fizetésem nagy részét el is venné..


Egyébként jó, hogy pár hete feltettem csak szimplán a kérdést, hogy mit tegyek hogy költözzek végre el otthonról 30évesen?

És rengetegen rám írtak, hogy utolsó szerencsétlen élhetetlen nyomorék vagyok.

2016. febr. 20. 22:41
 6/40 anonim ***** válasza:
47%

" feltettem csak szimplán a kérdést, hogy mit tegyek hogy költözzek végre el otthonról 30évesen?

És rengetegen rám írtak, hogy utolsó szerencsétlen élhetetlen nyomorék vagyok."

Igazuk volt.

Ennyi.

2016. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az a fura, hogy 30 évesen nem fogalmazódott meg benned olyan vágy, hogy ne a szüleiddel éljél, mint egy gyerek, hogy nem vágy az önállóságra, hogy azt csinálj a saját lakásodban, amit akarsz.

A munkád is a szüleidtől függ?

2016. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Minden nap megfogalmazódik!!ezért őrlöm magamat.nincs pénzem saját lakásra..nagyon jó lehet saját lakásban lakni..

Dolgozom túl sokat is..és azon kívül kell gyakorolnom, mert a munka mellett ez a 2.munkám, hogy továbbfejlődhessek..nem hagyhatom ki egy napot sem..

2016. febr. 20. 23:16
 9/40 anonim ***** válasza:
47%
Szintetizátor és fejhallgató. Így majd az albérletben a szomszédok nem akarnak majd felkötni.
2016. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
keressel pénzt a zongorával mert ha nem keres másodállást és költöz el
2016. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!