Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan köszönnétek meg a...

Hogyan köszönnétek meg a szülőknek, hogy kaptatok tőlük egy nagyon szép budai lakást?

Figyelt kérdés
Vannak már ötleteim, de kíváncsi vagyok más véleményére is!

2016. febr. 28. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg hívnám őket vacsorára
2016. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én azzal szoktam meghálálni az ajándékokat, hogy őszinte vagyok velük, bármikor segítek szó nélkül is, és nem kellett még bennem csalódniuk, tisztelettudó és becsületes vagyok. Ha te mindenáron meg akarod hálálni, akkor csinálj házavatót, de ne az legyen a neve, hanem köszönöm party, ahol a szüleid kedvenceit főznéd, tehát róluk szólna.
2016. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon szép étterembe vinném őket vacsorázni, vagy a Dunán egy hajòra, élőzenével. Operetthajo néven fut vmi ilyesmi. Az én szüleim vidékiek, ritkán járnak el szórakozni, úgyhogy ez nekik nagy élmény lehetne, és nem mellesleg szeretik a magyar operettet. 50es korosztaly.
2016. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ti tudjátok, mi a szokás, nálunk egy köszönöm is elég lenne. Tényleg azzal köszönöd meg a legjobban, ha számíthatnak rád, amikor szükségük van segítségre mindig a jövőben.
2016. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind jó, amit írtak. Annyit fűznák hozzá, hogy bebizonyítanám, hogy tényleg megérdemeltem, büszkék lehetnek rám, és mindent megtennék h. kimutassam nekik, hogy szeretem, és tisztelem őket, de nem csak egy alkalommal, hanem mindig.
2016. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
En nem fogadnam el, ha lekotelezve ereznem magam tole. Ha nem erzem ugy, hogy kvazi megvettek vele, akkor meg eleg egy koszonom is.
2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a nagyobb értékű ajándékok esetén igyekszem hosszabb távon kimutatni,hogy mennyire örülök neki. pl pár éve kaptam tőlük egy laptopot. ha szóba jön mindig mondom,hogy milyen jó, hasznos, nehezen lennék már meg nélküle stb. így is van. ilyenkor meg ezt hallva örülnek is a szüleim,hogy jó ajándékot adtak.

szerintem lakásnál is érvényes lehet. ha látják rajtad,hogy tényleg hálás vagy és jól érzed ott magad, akkor szerintem az is elég.

de amit a többiek írtak is jó, hogy vidd el őket valahova vacsorázni, vagy kirándulni vagy csak 1 napra valahova kikapcsolódni.

2016. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kössz haver.
2017. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!