Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vettem egy lakást, hogyan...

Vettem egy lakást, hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Régóta venni akarok, de nem azt akartam megvenni amit a szüleim néztek ki nekem, hanem amelyik nekem tetszet.

Nagy balhé lesz belőle de nem tudom, hogy mondjam meg nekik.

25/F


2016. márc. 1. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
93%
Ülj le velük,nyugodtan és szépen Monnd el nekik,és azt is hogy ez a te életed és hogy hagy döntsed már el te hogy mit akarsz(ez mind nyugodtan)😃
2016. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Oda állsz eléjük és azt mondod: vettem egy lakást, ha balhé lesz akkor van már hova menned.
2016. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Éppen nincs még hova mennem mert fel kell újitani még
2016. márc. 1. 21:33
 4/21 acelsziv ***** válasza:
100%
Kinek a pénzéből ment? Ha a tiédből, akkor nem sok beleszólásuk van...
2016. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
saját plusz hitel
2016. márc. 1. 23:22
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Először újítsd fel, rendezd be szépen, és utána mutasd meg nekik. Akkor már lehet, tetszeni fog.
2016. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 elwera ***** válasza:
18%

Penészes lakást vettél? vagy mért nem mered megmutatni?


Mond nekik, hogy felújítod és ha utána sem fog tetszeni, akkor legfeljebb eladod és veszel egy másikat. Ne pánikoljanak. El lehet adni mindent.

2016. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 elwera ***** válasza:
93%
Egyébként én is simán megcsinálok bármit ami miatt anyám ellenkezik, és volt olyan amikor belátta a végére, hogy hát végülis nekem volt igazam, tényleg jó, hogy ezt vagy azt csináltam. Akkor meg úgy ellenkezett, hogy majd megölt.
2016. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj, hogy csak az a jó meg úgy ahogy anyám akarja. Minden más ötlet, lehetőség az sz"r, meg az is aki mást talál ki.
2016. márc. 2. 20:02
 10/21 elwera ***** válasza:
93%
Nálunk is nagyjából ez a helyzet, de most már így utólag mit tud csinálni? semmit, tehát mindegy. Megvetted, lehet mérgelődik egy sort, aztán majd lenyugszik.
2016. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!