Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy elengedjenek 200km távolságba egy hölgyeményhez?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok, de nem az az 'igazi, lázadó' aki mindig lelép otthonról, vagy aki úgy is néz ki.

Visszahúzodó és kissé vékony vagyok, na meg a magasságom is leáll 170centinél...

A probléma az, hogy elszeretnék utazni 200kilómétert vonattal egy városba.

A lány igazi, leteszteltem. (skypeoltunk, face, telefonja is megvan...)

4hónapja élvezzük egymás társaságát a neten, és szeretnénk találkozni.

Mondta, hogy állja a vonat felét, mert hát mégis csak én utazok hozzá, ismeretlenül... Tehát a pénzzel se lenne gond.

Mikor megemlítettem, hogy meglátogatnám Őt - elég hardcore feladat volt beszámolni róla, főleg hogy Ő volt az első akit megemlítwttem itthon -, azt mondták, hogy: - nem engedünk el egyedül, maximum elviszünk

Mivel nekem ez nem jó, hogyan érhetném el, vagy küzdhetnèm ki, hogy átélhessek végre valami kalandot?

Persze tudom, hogy az én szüleim. Én ismerem őket. De azért gondoltam, hogy megkérdezem, hátha jár valaki hasonló cipőben, vagy van tanácsa.

Köszönöm előre is.


2016. márc. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
66%

Én elfogadnám az ajánlatot, hogy elvisznek, nyilván nem lesznek a nyomodban (addig ők városnéznek vagy vmi, beülhetnek étterembe, kávézni, stb.). Ezt meg lehet beszélni velük.

Ha nem vagy az a nagyon mászkálós fajta, akkor nyilván féltenek, hogy elmész 200 km-re hirtelen :-)

2016. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem teljesen érthető és elfogadható, hogy a szüleid nem szeretnének így elengedni. És nem értem, mi a baj azzal, ha elvisznek? Úgysem aludnál ott gondolom, mert első találkozás nem erről szól, addig ők elmennek valahova, te pedig egy süti mellett beszélgethetsz vele, délután pedig hazamentek.
2016. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:

Jó, de én magam akarom ezt az egészet. A vonatozás, és a 'csak magamra számíthatok 200km körzetben' érzéssel együtt...

Szóval... Nem tudnám kikerülni valahogy a veszekedést?

2016. márc. 2. 21:39
 4/82 anonim ***** válasza:
68%
Tök gáz, hogy fizeti a jegyed.
2016. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem első alkalommal ne vitázz velük ezen, ha meg jól alakul, akkor legközelebb már ismert terepre mész és meg tudod győzni őket :-)


1-es voltam.

2016. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
74%
De, ki tudod kerülni. Az első találkozásra elvisznek a szüleid, és a többire valószínűleg elengednek majd.
2016. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan mi olyan nehéz a vonatozásban? Felszállsz a reggeli vonatra, ott vagy mondjuk 11-re találkozol a lánnyal, délután 5-kor meg elindulsz haza. 17 éves fiú vagy, nem értem miért lenne ez veszélyes? Persze butaságot ne csinálj, de szerintem annyira már nem vagy naiv.
2016. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:

Huh. Lehet csak én vagyok túl 'izé', de én egyedül szeretnék menni.

Legelsőnek is.

De köszönöm azért a válaszokat. Jó helikopter szülők lesztek/vagytok. :3

2016. márc. 2. 21:54
 9/82 A kérdező kommentje:

#7

Pontosan ezt nem érti meg senki.

2016. márc. 2. 21:57
 10/82 anonim ***** válasza:
76%
Aztán majd mesélheted a lánynak: "Fú, akkora kaland volt, felszálltam a vonatra, ültem, aztán leszálltam, az Indiana Jones-ban nem voltak ekkora izgalmak!"
2016. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!