Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy elengedjenek 200km távolságba egy hölgyeményhez?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok, de nem az az 'igazi, lázadó' aki mindig lelép otthonról, vagy aki úgy is néz ki.

Visszahúzodó és kissé vékony vagyok, na meg a magasságom is leáll 170centinél...

A probléma az, hogy elszeretnék utazni 200kilómétert vonattal egy városba.

A lány igazi, leteszteltem. (skypeoltunk, face, telefonja is megvan...)

4hónapja élvezzük egymás társaságát a neten, és szeretnénk találkozni.

Mondta, hogy állja a vonat felét, mert hát mégis csak én utazok hozzá, ismeretlenül... Tehát a pénzzel se lenne gond.

Mikor megemlítettem, hogy meglátogatnám Őt - elég hardcore feladat volt beszámolni róla, főleg hogy Ő volt az első akit megemlítwttem itthon -, azt mondták, hogy: - nem engedünk el egyedül, maximum elviszünk

Mivel nekem ez nem jó, hogyan érhetném el, vagy küzdhetnèm ki, hogy átélhessek végre valami kalandot?

Persze tudom, hogy az én szüleim. Én ismerem őket. De azért gondoltam, hogy megkérdezem, hátha jár valaki hasonló cipőben, vagy van tanácsa.

Köszönöm előre is.


2016. márc. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
7%
A tiniszerelem amúgy is olyan, mint egy távkapcsolat.
2016. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
53%
17 évesen, 2 hónapra ment a fiam dolgozni Ausztriába a hegyekbe egy nyári gyerektáborba. Na, az kaland volt. 200km nem távolság.
2016. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:
Kinek mi a kaland c:
2016. márc. 2. 23:31
 34/82 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező!


Amikor ezt írtad: "Megkérdezem tőlük mégegyszer, ha nem, akkor várok pár évet amíg igent mondanak, mivel én amúgysem szeretek veszekedni, főleg nem a családban. "


Akkor az jutott eszembe, ha ezt komolyan írtad, akkor Téged tényleg nem szabad egyedül elengedni nem 200, de még 2 km-re se :D

2016. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:

Énis szeretlek!

Amúgy jah. Nem fogok leállni veszekedni, hogy hát engedjmàr el... Ink lehiggadok, és megyek kockulni, aztán csendben emésztem magamban a tényt, hogy ismét sikeresen kimaradtam valamiből.

2016. márc. 2. 23:42
 36/82 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező (#35), én ilyenkor 17 évesen tényként közöltem, hogy ide meg oda megyek, és ekkor jövök... és elmentem. Kb ennyi.
2016. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
74%
.... de esetleg megkérdezheted a szüleid, hogy a lámpát is szeretnék-e majd tartani, elküldheted anyukádat egy doboz bordázott (!), eperízű(!!!) :) óvszert venni, hátha rájönnek maguktól is, hogy el vannak keveredve a gyerekük tekintetében kb 6-7 évvel...
2016. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
65%

A hölgyemény az öregít. Szóval manapság a 30+ (milfek). Nem keverendő a hölggyel.

A vonat árának felezése szerintem elég ciki. Soha nem lenne pofám elkérni az utazás árának a felét. Mégis csak Te vagy a "férfi", egy férfinak van egzisztenciája még 17 évesen is.. ha nincs is.. azt kell mutatni. "Kiscica, figyelj már ide, add ide a pénzt amivel lógsz...xD"

Szerintem gyorsan felejtsd el ezt a pénz felezést, nem férfihoz illő, ennyit akartam kihozni belőle.

"Mégis csak én utazok hozzá, ismeretlenül"

Távkapcsolatnál a fiú utazik mindig, mert mégse egy nő menjen már, amikor lehet egy 50 éves felnőtt férfi várja a kis swag-yolo fiúka helyett.


Amit mondhatsz nekik: Vagy elmegyek úgy, hogy tudtok róla, és felhívlak titeket időnként, vagy egyik nap csak felülök a vonatra és utána gondolkozhattok, hogy hol is vagyok. Elvégre 17 vagy, (fiú..).


Ha minden szakad... és nem engednek, akkor simán elfogadod.

A kaland nem egy pár órás vonatozásban merül ki, ezt elhiheted. :D Nem fog ott semmi történni, és még unatkozni is fogsz, büdi van.

2016. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit puhapcs vagy ember! A távkapcsolat lehet jó buli,barátomék is szintén 200km.re laknak egymástól és öt éve vannak együtt,erről ennyit. A csajnak meg nagyon bejöhetsz,hogy a vonatot is kifizetné meg az idegesítő stílusod is elviseli :D bocs! anyádék meg bele fognak törődni,hogy áll a kisfiuk pöcörője. Vagy megszöksz vagy mész kocsival. Ne fizettesd ki a jegy árát semmiképp! Sok sikert szurkolok!
2016. márc. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
37%

"Tök gáz, hogy fizeti a jegyed."


Miért lenne gáz?

Meg gondolom még hívja is meg kajálni:D

Ezek már nem azok az idők,amikor a pasikat megkopasztották egy bizonytalan nunusért cserébe:d

2016. márc. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!