Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A tesóm el akarja...

Mit tegyek? A tesóm el akarja mondani anyának, hogy söröztem a haverokkal?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy anya kiakadna, el se tudja rólam képzelni. Azt hinné kallódok, stb. Igazából ez nem az első, már máskor is ittam (töményet is szoktunk a haverokkal) Viszont most tesóm előtt lebuktam, és el akarja mondani. De anyum nem értené meg, hogy minden fiatal iszik, és hogy így érezzük jól magunkat.. Beülünk valahova, vagy ki szól a zene stb. 15 éves fiú.

2016. márc. 4. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Én sem látok ,piálo 15 éveseket környezetembe.normálisabja nem iszik,mert nem piátol jó a buli .
2016. márc. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Csak kétszer van 9 órája? Mázlista... Mikor én középsulis voltam, kb 4 éve, akkor heti négyszer 9 óránk volt,plusz fakultáció, plusz nyelvvizsga felkészítés.


"minden fiatal iszik, és hogy így érezzük jól magunkat.."


Akkor vagy veletek, vagy a társasággal van baj, ha 15 évesen így érzitek jól magatokat. Egyébként meg ha inni tudsz, legyen annyi gerinc benned hogy anyukád elé állsz és felvállalod.

2016. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%

Én ilyen idősen már vodkát ittam.

Nincs semmi baj azzal, ha sörözöl ne akarj megfelelni az anyádnak.

2016. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jól teszi a testvéred. 15 éves taknyoknak nem kéne piálni. Nagyon nem tud meghatni, hogy túl vannak-e terhelve. Az általános iskolások is. Ennyi erővel ők is igyanak? Nem minden fiatal iszik, csak a kevésbé értelmesebbje. A baráti körön pedig elgondolkodnék. Akivel csak így lehet jól érezni magam, arra nem lenne szükségem. Nagyon nagy szerencséd, hogy nem az én fiam vagy. Bár anyudnak nem.


39 / F

2016. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

"Nem minden fiatal iszik, csak a kevésbé értelmesebbje"


Ez marhasag. 15 evesen en is soroztem mar (na nem minden nap, es nem is sokat, heti 2-3at), egyetemen meg rendesen toltuk mint mindenki.

Megis kitunore erettsegiztem, voros diplomaval elvegeztem a BME-t, doktoriztam, mert tudtam mennyi az eleg, ami meg nem megy a jovo rovasara.

2016. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!