Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány akit nemrég...

Van egy lány akit nemrég ismertem meg, eddig még csak párszor voltam vele meg a haverokkal suli után, de nagyon tetszik és nem tudom hogy hogy szólítsam meg, vki tud mondani tippeket, hogy közelebb kerüljek hozzá? 15/F

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 08:06
 1/6 anonim válasza:
0%

"Hogy szólítsam meg?" Na te is azok közé tartozol akiknek soha nem lesz barátnõjük,esetleg egy hozzád való r*banc.

17/L

2014. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Már nem azért de miért írsz ilyet egy 15 éves GYEREKNEK? Valószínűleg most történt vele először ilyen, hogy tetszik neki valaki és nem tudja mit kéne először csinálni, szerintem húzd le magad a wc-n, kedves első.
2014. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második válaszoló, és neked első válaszoló nem kéne ilyen köcs*gnek lenned! Szóval takarodjál any*dba!
2014. szept. 6. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Na akkor tud valaki segíteni?
2014. szept. 6. 19:45
 5/6 anonim válasza:
Próbálj keresni vele egy közös témát... :D akármiről lehet, zenéről, sportról, sőt, ha van valami amit közösen utáltok, az mindig be szokott válni :D Face-en dumáljatok, ott jóval egyszerűbb, monitor mögött bátrabb az ember :D kezd kicsit illeszkedni hozzá, "hasonlítani", de ne akarj klón lenni ( pl ha a csaj szereti a rock-ot, te meg mondjuk rap párti vagy, attól még nem kell fullos punknak lenned, kicsit illeszkedni kell, mondjuk elhalgatsz 1-2 olyan számot ami a lánynak is tetszik... :D ) csak egy fontos dolog még... ha odáig jutsz hogy már szerelmet akarsz neki vallani, azt személyesen tedd, ne face-en, mert az a gyíkoknak való... :P tapasztalatból mondom, jobban bejön a lányoknak is ha a szemébe mondod :D 13/F
2014. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsónak abszolut igaza van!!! esetleg, ha találkoztok, beszélgess vele egy kicsit, szólj hozzá kedvesen, de ne ugy, hogy rögtön feltünjön másoknak. Face- n lájkold a profilképét, esetleg írj valamilyen kedves bejegyzést alá... annak mindig örül minden lány :) 14/L
2014. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!