Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én miért nem érek annyit,...

Én miért nem érek annyit, mint az anyám?

Figyelt kérdés

Ő csak szépen nyugodtan, elveszi tőlem a töltőt, és ha kérem nem adja oda, de ha én csak egy ujjal hozzáérek az ő töltőjéhez, már hívja rám a rendőröket. Pedig én csak azért mobilozok mert nincsen senkim, barátaim, és interneten viszont vannak barátaim és velük akarok beszélni. Elkényeztetve nem vagyok, még számítógépem sincs nemis volt soha.

14 f



2016. márc. 6. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Fúúú micsoda gondok... Legközelebb vidd oda anyádnak az ő töltőjét és kérd el a tiedet. Ez olyan bonyolult? Vagy rakd el a táskádba a tiedet és kész.
2016. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
El se vittem a töltőjét. Honnan tudtam volna h ő viszont igen? Persze h gond, ha nincs mit csinálnom, ez az egy ami eltereli a figyelmem, arról h milyen szar az életem.
2016. márc. 6. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
"ha nincs mit csinálnom, ez az egy ami eltereli a figyelmem, arról h milyen szar az életem." Akkor változtass az életeden, ne a figyelmedet tereld el rinyálás közben.
2016. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Micsoda problémák. :D

Szeretnék megint tinédzser lenni.

2016. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én meg nem akarok felnőni!
2016. márc. 6. 10:52
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Mitől annyira szar az életed? Attól, hogy anyád elveszi a töltődet?

Tedd el a töltődet a táskádba, találj más elfoglaltságokat, sportolj, ismerkedj.

2016. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

- .... tájékoztatom, hogy a beszélgetést rögzítjük.

- Halló, rendőrség? XY vagyok, azonnal ki kell jönniük a ... ..... ..... címre, a fiam elvitte a telefonom töltőjét! Siessenek, mindjárt lemerülök!

2016. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szántóvető ***** válasza:
27%
elég nagy vagy már,vágd pofon.akkor aztán hívhat csendőrt.ettől függetlenül változtatnod kéne,csak a közösségi életre hagyatkozni nem megoldás,később még magányosabb leszel mint valaha.
2016. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
51%

Emberek! Egy 14 évessel hogy van szívetek így beszélni? Problémái vannak, amik ellen sajnos ennyi idősen nem tehet semmit. Elég neki az amit otthon kap, legalább itt lehetnétek vele rendesek.

Kedves kérdező, írtam privátot:)

2016. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De értsétek már meg h anyámnak igaza van, engem nem kell cédeni, mert nem érdemlem meg és én ezt tudom. De ez az egy foglalja el a figyelmem erről a sok rosszról. Barátaim nincsenek, apám se, barátkozni nem tudok, interneten sikerült, erre folyton elveszi a töltőt, de találtam egy másikat, mostmár nemis fogja többet látni se. De mondom, nem kell védeni, meg sajnálni, tudom hogy bennem van a hiba, csak egyedül nem tudok tenni ellene, csak neten megy a barátkozás.
2016. márc. 6. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!