Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha választanotok kéne...

Szülők! Ha választanotok kéne a gyereketek és 3 millió forint között akkor mit választanátok?

Figyelt kérdés

A szüleim válnak, mert apa megcsalta anyát és lelépett egy fiatalabb nővel. 3 millió forintot követel tőlünk. Emberileg semmi sem járna neki szerintem, de sajnos jogilag elég bonyolult a helyzet, ebbe most nem megyek bele. De nem tudjuk kifizetni, nem állunk túl jól, de így is egy csomót kell melóznom suli mellett hogy egyáltalán megéljünk. Megmondtam apának hogy válasszon vagy én vagy a pénz, mert ha nem áll el a követelésétől akkor engem többet nem lát. És a pénzt választotta.

:'(. Egy világ dőlt össze bennem. :((


2016. márc. 7. 16:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Családot.
2016. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelmű, hogy leszarnám a pénzt, a gyerek az első! Sajnos (ahogy most már Te is látod) nem mindenki gondolja így. És ráadásul az apák azok többségében, akik hamarabb le tudnak mondani a gyerekükről. Próbáld meg feldolgozni, anyukádnak sokkal nagyobb szüksége van rád, legyetek egymás támaszai. Hidd el a sors nem marad adós.
2016. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem tudom, de mindig is szerettem volna egy jófajta terepjárót.
2016. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen módon feltett kérdésre nem lehet válaszolni. Ugyanis miért érne többet vagy kevesebbet a kérdező, mint 3 millió Ft , nyilván nem színhús árban akarnák eladni... Szóval a részletek hiányában ez így nem értelmes kérdés.
2016. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

Azért ez így elég rövid "összefoglaló", ha apárnak JÁR a pénz, akkor jogos, hogy meg akarja kapni.


Az, hogy te zsarolod, a te dolgod, apád helyében én sem hagytam volna magam megzsarolni.


Az meg, hogy "lelépett egy másik növel" nem sokat mond, ennek elözményei is voltak és azt te nem igazán látod, mert az a szüleid PÁRKAPCSOLATÁBÓL adódott.


Azért érdekelne apád variációja is a történetröl, a te változatod alapján egyetértek vele.

2016. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Trafó1 ***** válasza:
46%

Soha ne tegyél fel ilyen kérdéseket férfinak:

foci vagy én

sör vagy én

kaja vagy én

haverok vagy én

pecázás vagy én

egyáltalán mire számítottál, választott egy fiatal nő vagy ti közöttetek, ezek után nem kellett volna megint dilemma elé állítanod.

2016. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

Neki nem "kellett" valasztania, csak epp te zsaroltad kicsinyesen hogy lemondjon arrol ami jar neki.

Forditott esetben ha anyatok akar valni/lep le, ugyanugy kovetelhetne a lakas felet (peldaul) es joggal.


Szoval a jogot meg az erkolcsot ne keverjuk.


Ettol fuggetlenul, VALOS valasztasi helyzet eseten nemhogy harommillio de harom milliard vagy akarmennyi penzert se adnam a gyerekeimet.

Mas kerdes hogy en nem valasztottam volna a csaladom helyett egy fiatalabb not sem..


32f

2016. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Itt szó sincs ilyen választásról, nem tudom, hogyan sikerült ezt összelogikáznod.
2016. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

Már ne haragudj, de itt apának nem a pénz és a gyereke közt kell választani, hanem a neki járó pénz meg a gyerek zsarolása közt.


A kérdésed ilyen módon feltevése CSAK akkor lenne jogos, ha (kis)gyerekröl lenne szó, akit vagy nála helyeznek el, vagy pénzt kap azért, hogy lemondjon a gyerekröl. Itt erröl szó sincs!!!!!!

2016. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, mármint az összeg között, és egy OLYAN gyerek között, aki megzsarol, hogy álljak el a törvény szerint nekem járótól, mert az ő privát véleménye szerint az nekem "emberileg nem jár"? Természetesen az elsőt, mert a második ingyen se kellene... zsarolókkal a továbbiakban nincs miről tárgyalni...
2016. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!