Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem meg anyámmal...

Hogy beszéljem meg anyámmal ezt adolgot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Úgy kezdeném hogy a körülményeket leírom.Egy 14 éves srác vagyok.Egyik nap suli után ott maradtam egy haveromnál 2 órára.Két faluval arrébb lakik.Nem csináltunk semmit csak dumáltunk,hülye videokat néztünk.Aztán elhivott minket két haverunk moziba.Aztán én mondtam hogy nem.Haverom felhivta az anyját,aki tudatta vele hogy nem mert apjához kell mennie mert nem ér haza időben az anyuka.Aztán ugyanakkor indult a buszunk kimentunk.Otthon ugy mondtam el hogy hülyéskedtünk meg dumáltunk, aztán mindketten indultunk.Aztán anyám erre egyből mondta hogy hamisak a barátaim és kihasználnak.Szerintem nem igy van, mert ha kihasználnának észrevettem volna.Ha elfelejtem berakni a kajámat akkor adnak nagyon szívesen.Meg ő csomószor meghív én meg nem sokszor, mégis jó barátom.Mivel tudnám anyukámmal tudatni hogy ő nem hamis barát, és nem használ ki?Illetve el sem engedni emiatt.Sokan mások 8 ig is ki vannak engedve, én meg örülök ha hét óráig.Nyáron mások 9-10én nyolc óra.Már leültem vele beszélni hogy én úgy gondolom hogy nagy vagyok és tudok magamra vigyázni (még soha sem esett bajom).Kérem segítsetek!!!

2016. márc. 13. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a probléma?
2016. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kihasználás van abban, hogy valaki eltölt egy-két órát a barátaival? Valami kimaradt a történetből? Anyukád mondta már, hogy mit nehezményez? Mi miatt gondolja, hogy kihasználnak?
2016. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
szerintem is kihasználnak, mert elhivogatnak s közben nem tudsz megtanulni normálisan fogalmazni, de ezzel ők mitsem törödnek és ők sem tanitanak meg
2016. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem, hogy hol van a történetben a kihasználás, az önmagában nem az, hogy a barátaiddal vagy. Mit mond anyád, konkrétan mivel van problémája, miből gondolja, hogy kihasználnak?
2016. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Anyáddal nem fogod tudni megértetni,biztos a kis világából indul ki.Az én anyám sokkal hülyébb volt,nála minden utcasarkon bűncselekmény folyt,mikor 18 évesen szerelmes levelet kaptam,nem engedte kibontani a levél borítékot,mert csakis levélbombával felrobbantani akarhatnak(úgy látszik fontos célpontnak ítélt) és lóhalálában vitte le a legközelebbi rendőrkapitányságra,h hatástalanítva bontsák ki.....Sipákolva borogatva rohant vissza,hogy a rendőr előtte megvetően felbontotta és rádobta a hülyére.Szóval neked még egész jó az enyémhez képest,ne csüggedj!...
2016. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: :)
2016. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja 6-os az élettapasztalat az csak 30%os,az utópia ideál pedig 100%-os,örüljenek,h nekik nincs ilyen jó.
2016. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Anyám azt gondolja hogy én csak egy pótkerék voltam.A barátomnak szerinte három programja volt.Volt az hogy megy az apjához később mint én elmentem.Aztán elhivtak moziba és az akkori busszal mentek volna be mint amivel én haza.Nem akart az apjához menni ezért megkérdezte anyját hogy elmehet e.Aztmondja menjen be apjához de ne moziba.Anyám elmélete az hogy mennie kell a faterjához, de nem akar.Ha mehet moziba akkor inkább odamegy minthogy velem lógjon.De hiába probáltam megértetni hogy amikor elhivott nem tudott a moziról csak azt hogy azután miután elmentem megy az apjához.
2016. márc. 13. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:

8: De mért folyik bele ebbe annyira?

Ez a nem okés.

2016. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9-es te sem vagy okés 6 milliárd ember van a Földön,mindenki ugyanúgy működik?Ha pedig tudni akarod,vagy nem,amit írok már 25 éve volt,mert most már 43 évesen egy 15 éves lány anyja vagyok,de az igaz,hogy még mindig dühöt vált ki belőlem,mint a rendőrből is.Okoskodsz még?Biztosan....
2016. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!