Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan beszéljem meg anyámmal,...

Hogyan beszéljem meg anyámmal, hogy végre legyen már internetünk?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és amióta elköltöztünk (kb. 6 éve) nincs bekötve az internet. Eddig kibírtam, de most nagyon már kezd zavarni, osztálytársaim sem tudják, mert nem merem nekik elmondani. (Ja és nem is csak azért kéne az internet, mert másnak is van, hanem mert már tényleg hiányolom, és zavar. Nem a pénzzel van a gond, simán ki tudnánk fizetni, de anyámat nem tudom meggyőzni. Nem lehet vele leülni beszélgetni, mert amint szóba kerül ez a téma, egyből elkezd pofákat vágni, meg se hallgat, és a vége szinte mindig veszekedés lesz. Úgy gondolja, hogy amire neki nincs szüksége az másnak se kell. Mégis hogy kérjem meg? Semmi ötletem sincs már, légyszi segítsetek!
2013. ápr. 2. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is 6 éve, jobban átgondolva van az 8-9 is.
2013. ápr. 2. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt,h nagyon sok házit kéne megoldani a neten.a tanár is megkérdezi,h: " van mindenkinek internetje?mert keresgélni kell a neten. ez a házi"
2013. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg iskolában, főleg középiskolában a tanárok e-mailben kommunikálnak a diákokkal, szülőkkel. Így küldik el a leckét, mikor leszz dolgozat, fogadóóra, szülői értekezlet.

Mond neki ezt, talán segít valamit.

2013. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a leckés dolgot is próbáltam már, de mindig azt mondja hogy menjek át a könyvtárba.
2013. ápr. 2. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság, a világ és a technika fejlődésével már az oktatásban is szüksége van a diákoknak, szinte azt lehet mondani, hogy nélkülözhetetlenné válik az internet.

Nagyon sok anyagot lehet gyűjteni az internetről, ha házi feladatot, netán gyűjtőmunkát, szabad feladatot vagy bármit kell csinálni, akkor sokkal egyszerűbb az internet segítségével. Hisz rengeteg anyagot talál itt az ember.

Sőt, ha mondjuk beteg vagy, akkor már nem kell az oszt. társaktól füzetet kérni az órai munkával, hogy be tudd pótolni a leckét, hanem ha van valamelyiknek szkenner, akkor beszkenneli az oldalakat, neked meg elküldi e-mailben. Na, meg a házit is könnyebb így megosztani.

És még biztos számtalan előnye van.

Ezeket nyugodtan elmondhatod anyukádnak.

2013. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle mi az igazi baja

és legyél levakarhatatlan

ne veszekedj vele hanem amiket mond üsd el viccel, hizelegj, könyörögj csak tudod hogy tudsz anyukadra hatni.

ja és ne add fel, nyaggasd permanensen ha semmi más nem használ

ha ez utóbbit csinálod akkor ő veszekedni fog de te ne. álld meg kiabálás nélkül

2013. ápr. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!