Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim válnak. Mit tegyek?

A szüleim válnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon szomorú vagyok mert a szüleim vállnak.

Igaz nagyon csúnya dolog miatt, de én nem szeretném. Anyukám azt mondta, hogy apuval már nem szeretne élni. Van két nagy tesóm ők azt mondták nem bánják, hogy apukám elmegy mert csúnyát tett.

Én nagyon szeretem apukámat. Az ő hatására kezdtem szeretni a lovakat és lovagolni is. Mind a ketten nagy lovasok vagyunk. Kaptam tőle lovat is, de úgy érzem abba hagyom azt amit nagyon szerettem és nem lovagolok többé.

Van egy tanyánk ahol apa fog élni ha elválnak. A bíróság anyának fog ítélni minket ez biztos, de én nem szeretném ha ez lenne és elválnának. Nem is puszilhatom meg apát. Ezt nem bírom. Akár hányszor találkoztam vele meg pusziltam de már nem lehet. :(

Már depressziós is vagyok.

Kérlek titeket, hogy segítsetek! A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2016. márc. 15. 13:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy ? Gondolom Faterod is szeret téged. Mi akadálya ,hogy ha kedved úgy tartja átmenj hozzá? Ne úgy fogd fel mintha másik bolygóra költözne.
2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12/L
2016. márc. 15. 13:37
 3/9 anonim válasza:
68%

Mi lenne, ha megkérdeznéd apukádat arról, hogy mik a tervei, hogy mennyit fog veled foglalkozni?

Édesanyádnak meg annyit kéne mondanod, hogy tisztában vagy vele, hogy édesapád rosszat tett és nem is kell vele együtt élnie, ha nem akar, de neked akkor is az apád marad, így arra kéred, hogy legalább emiatt bocsásson meg neki és ne gyűlölködjenek.

2016. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most egy ideig szokatlan lesz a változás, de utána minden kialakul. Azért mert elválnak miért gondolod azt, hogy nem fogod vele tartani a kapcsolatot? Szépen ki tudjátok majd alakitani, hogy melyik napokon tudsz elmenni hozzá. Végülis ugyanugy tarthatod vele a kapcsolatot mint eddig, sürün elmehetsz hozzá stb. ne érezd ezt ennyire megoldhatatlannak.
2016. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel kialakul a rendszer, de a döntésüket el kell fogadnod. Mit gondolsz, jobb lenne, ha együtt maradnak de mondjuk állandóan veszekednének? Biztos vagyok benne, hogy meg tudtok egyezni úgy, hogy mindenkinek jó legyen.
2016. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Miert nem puszilhatod meg apadat? Anyad tiltja? Ehhez nincs joga. Attol hogy ok elvalnak, o meg neked ugyanugy az apad marad, es ugyanugy szeretheted, ne hagyd hogy anyad befolyasoljon.
2016. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Először is légy erős.


Apukád is szeretni fog téged így is meg anyukád is. Veled lesznek belül is mindig. Ez ilyen. Az élet meg néha ilyet hoz. Majd találkozol vele amennyit csak tudsz.


A 3as válaszolótól idézem ez fontos tényleg:

"Édesanyádnak meg annyit kéne mondanod, hogy tisztában vagy vele, hogy édesapád rosszat tett és nem is kell vele együtt élnie, ha nem akar, de neked akkor is az apád marad, így arra kéred, hogy legalább emiatt bocsásson meg neki és ne gyűlölködjenek."


Anyukád meg fogja érteni. Közöld is vele hogy te azért majd sokszor fogsz találkozni vele. Mert az apukád és szereted.

2016. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy anyukádnak fognak ítélni, annyit jelent, hogy vele fogtok lakni, apukád meg máshol. De ha apukád nem tett semmi olyat, ami miatt félnetek kellene tőle, biztosan találkozhattok, ahányszor csak jólesik.
2016. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! Mindent megteszek! :)
2016. márc. 16. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!