Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Szeretném, ha...

Mit csináljak? Szeretném, ha apukámmal ugyanolyan kapcsolatban lennél, mint azelőtt.

Figyelt kérdés

Szóval.12 éves vagyok.A szüleim 2 éve elváltak,apukám nyáron hazahozott egy nőt.(akit előtte be sem mutatott nekem és a 2 bátyámnak.)Először kedveltem,de aztán egyre rosszabb lett vele a kapcsolatom.Olyan dolgokat próbál elhitetni apukámmal,hogy én lefeküdtem a 17 éves bátyámmal és cigizek is.Apukám nem hisz neki,de nekem mégis rosszul esik,hogy ezek után sem küldi el innen.A nő ráadásul iszik,és drogozik is.

Egyszer,még nyáron elmentem vele boltba.Azt mondta,csak bemegy a kocsmába meginni egy felest,várjam meg kint.Vártam rá 10 percet,majd bementem.Éppen akkor fejezte be a 3 pohár whiskijét.Mondtam neki,hogy mennyünk haza,de ő nem jött velem.A bátyáim nem voltak otthon,apukám pedig dolgozott éjszakás beosztásban tehát csak reggel ért haza.6-kor mentünk el boltba,a nőt meg hajnali 3-kor hoztuk haza a kocsmából,mert addigra már járni se tudott.Apukám pedig rá volt dühös,amiért nem hoztam haza.Azóta nem tudok vele úgy beszélni mint azelőtt és ha elmondom neki a véleményem vagy leordit,vagy tudomást sem vesz rólam.Mit csináljak?



2016. márc. 15. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen amikor jó a szex valakivel :D nekem is volt már elviselhetetlen nőm de olyan jó volt az ágyban, hogy nem akartam kidobni. Nyugi...nem fog örökké ott lenni az a nő...hiába jó a szex...egy idő utan már az sem kárpotól.
2016. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Kedves előző.Lehet,hogy egy 12 éves gyereknek nem ez a legmegfelelőbb válasz.Bár valószínű jól látod a szitut,hiszen mi mást értékelhetne még egy ilyen nőben.Ezért bízzunk benne,hogy minél hamarabb elmúlik a varázs.
2016. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van elég nyers voltam...csak felidegesítet , hogy pont a tini korszak elején egy ilyen "pótanyát" kapjon valaki.
2016. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Jaj kincsem, nem veled van a hiba. Nem tudsz mit tenni apud a felnőtt, éreznie kéne mit tesz. Ha valaki ilyet mondana az én gyerekemről, akkor azonnal kidobnám. Mondjuk ahogy leírtad a hölgyet , azt sem értem miként lehet egy ilyen valamivel összejönni. Amit tehetsz nézd meg jól a mostohádat és te sose legyél olyan. Legyél szorgalmas rendes ember, tanulj és ahogy felnősz válasz olyan párt aki megbízható. A legfontosabb amit tehetsz, hogy tarts ki.
2016. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2016. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kamu?Kamu?Mégis miért lenne kamu?Szerinted miért irnák egy ilyen hosszú szöveget ha kamu?Már bocs,de ennyire hülyének nézel?Menny a fenébe...
2016. márc. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!