Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek ezt a fiatoknak?

Ti megengednétek ezt a fiatoknak?

Figyelt kérdés
A gyerekünk idén volt 17 éves és felvetette azt az ötletet hogy megváltoztatja a nevét mert hogy nem túl előnyös.Ebben igaza van bár én felvettem a férjem nevét.A fiam érettségi után akarja megváltoztatni.A vezetéknevünk Szopkó.

2016. ápr. 5. 17:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy megengedném. Ha nem engedném meg, akkor is megváltoztatná egyébként. És ezt teljesen meg tudom érteni.
2016. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Hát igen,ez elég szopkó.Megértem őt,de persze a férjed se tehet róla,hogy ez lett a neve.Igazából egy év múlva ha most nem engeded is megváltoztathatja.
2016. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem csodálom, hogy megváltoztatja :)

Érettségi után nem kell az engedélyed.


Inkább a te nevedet kellett volna felvenni a férjednek, mert ez a név nagy szopás.

2016. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Én már a házasságkötéskor megváltoztattam volna, vagy a gyerekeink az én vezetéknevemet kapták volna.

Ugyanez igaz a Bugyi, Pisi, Punczi vagy bármi hasonló negatív jelentésű szóra.

Én nem akarnám hogy a gyerekem azon menjen át, mint az apja egy név miatt. Ha az apa nem érti meg, akkor senki... De ha kardoskodna se hagynám magam, maximum cserébe választhatna keresztnevet.

2016. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 gnoomage ***** válasza:
100%
Simán, bár 1 év és magától megteszi így túl sok beleszólni valód nem lesz...
2016. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném és jobban is járna vele, ha még érettségi előtt megtörténne a névváltoztatás. Legalább annyival kevesebb iratot kellene cserélni.
2016. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
72%
Igazábol 17 évesen már ö neki is van magánélete, amibe nem elönyös beleszolni. Amugy egyik régi oszt társamnak meg Copkó Barbi a neve.
2016. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Én meg engedném,és legjobb ha érettségi elött ekintézitek,legalább nem kell utólag bajlódni a bizonyítvanyba a név átírással
2016. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Meg, már bocs de szörnyű egy név.
2016. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy percig sem gondolkodnék ezen. Abszolút érthető h meg akarja változtatni.
2016. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!