Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bánik velem így anyukám?

Miért bánik velem így anyukám?

Figyelt kérdés
El akar vàlni a nevelőapàmtól, elköltözött màr kb két hónapja itthonról és csak akkor jön haza ha el akar vinni valamit. Facebookon néha megkérdezi hogy hogy vagyok, de sokszor mikor írok neki, megnézi de nem válaszol. Igérget hogy majd fog rám figyelni csak mostanàban ideges. Sose figyelt rám, kb két éve kicsit jobb lett a kapcsolatunk de azóta màr nem. Azt mondja mindig hogy mennxit köszönhetek neki, de tudom hogy csak azért vesz nekem meg dolgokat hogy utána mondhassa hogy én milyen hàlátlan vagyok hogy nem beszélek vele rendesen stb pedig ő mennyire szeret. Mindenki akinek mesélem a családbol h nem szeret nem törődik velem azt hiszi h hazudok. Pedig nem. Nagyon rosszul esik hogy most rájöttem hogy sosem szerettett csak úgy csinált. Senkire sem számíthatok. Se a barátom, se s barátnőim nem olyanok hogy szàmíthassak ràjuk. Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve és depressziós vagyok már kb egy hónapja. :/ 15/l

2016. ápr. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Akkor most te kivel élsz? Hol laksz? Hogy bánhat így egy anya a gyerekével nem tudom. A gyámügy nem tud segíteni? Elvégre még kiskorú vagy. Lehet találnának neked jó nevelő szülőket 18 éves korodig. Vagy a nevelőapád nevel? Vele jó lakni? Segít mindenben ?
2016. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elkeserítő, hogy ilyen szülők vannak.

Apukád?

Nagyszülők?

2016. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

ő nem a barátnöd ha magányos vagy keres barátokat

most mit akarsz menyen veled ő diszkozni mert te lúzer vagy barátokat keresni...

2016. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanúlj meg írni kedves utolsó!😃
2016. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress egy hasonló jellemű kedves,figyelmes srácot mint amilyen én vagyok,és költözz hozzá mielőbb,míg nem súlyosbodik öngyilkossági kísérletig a depressziód.Kellemes napot,szia.
2016. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!