Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleidnek szoktál beszélni...

Szüleidnek szoktál beszélni az aktuális párkapcsolatodról?

Figyelt kérdés

El szoktad nekik mondani,hogy most épp jársz valakivel?

Szoktál beszélgetni a szüleiddel a te párkapcsolatodról?

Mennyi idő után mutatod be a szüleidnek a párodat?


2016. ápr. 14. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
igen,igen,igen,2-3 hét
2016. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%
Nem.
2016. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen.

Hogy mikor "mutatom be", az teljesen változó. Nem igazán a kapcsolat komolyságának, hanem az alkalomnak a függvénye.

2016. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nincs köztünk olyan viszony sajnos.
2016. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, természetes. Mivel messze lakom tőlük, a bemutatás fél év után történt meg, de 1 hét után már tudtak róla.
2016. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem az a természetes, hogy semmit nem tudnak a magánéletemről a szüleim, igaz, meg is van az oka.


Két exem akkor ismerték meg, amikor már több, mint egy éve együtt voltunk, akkor is tudták meg, hogy egyáltalán léteznek. Akkor még otthon laktam, elkerülhetetlen volt. A férjem nem ismerik (igaz kólföldön élünk, nem járok haza), az esküvőre sem voltak hivatalosak. De mint mondtam, megvan ennek az oka.


A párkapcsolatomról amúgy a legjobb barátaimnak (akik sokkal inkább a családom, mint a szüleim valaha voltak) sem beszélek részletekbe menően, szerintem nem tartozik senkire (ismerni persze ismerik). De kinek mi a normális :)

2016. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Egy ideje nem. Nem érdekli őket, meg kiforgatnának úgyis mindent, inkább nem beszélek róla.

Igaz, a jelenlegivel együtt is élek, és a közös gyerekünket várom, találkozni szoktak, de nem nagyon osztom meg a dolgokat.

2016. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Kapcsolat kezdetén, randizgatásokkor nem (bár mondjuk a randigatások az én számból hülyén hangzik, lévén egy emberrel randiztam eddig, akivel azóta 4 éve együtt vagyok), mert ugye ki tudja, mi lesz a dologból. Utána meg igen, és elég sok mindent (persze az ésszerűség határain belül) meg is beszélek velük. Olyan 2 hónap után mutattam be őt nekik.
2016. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, igen, szoktam mesélni nekik. Kb 2-3 hónap után mutatom be.
2016. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

Amikor úgy gondolom, hogy komolyra fordult a dolog.

2016. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!